TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı 19.06.2018
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı

16 - 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Finlandiya'da düzenlenecek 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu. B Grubu'nda Fransa, İngiltere ve Ukrayna ile birlikte yer alacak milli takımımızda aday kadroya davet edilen oyuncular, 25 Haziran 2018 Pazartesi günü saat 19.00'da TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

5 Temmuz'da Finlandiya ile hazırlık maçı

U19 Milli Takımımız, 1 Temmuz 2018 Pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 08.30'da hareket edecek uçakla Finlandiya'ya gidecek. Şampiyona öncesinde hazırlıklarına burada devam edecek milli takımımız, 5 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 17.00'da ev sahibi Finlandiya ile Seinäjoki kentinde bir hazırlık maçı oynayacak.

Turnuvadaki grup maçları boyunca Finlandiya'nın batısında yer alan Vaasa şehrinde kamp yapacak olan U19 Milli Takımı, Fransa maçını Vaasa Stadı'nda, İngiltere ve Ukrayna maçlarını ise Seinäjoki Stadı'nda oynayacak.

8 takımın 4'erli olarak 2 gruba ayrıldığı 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde, gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar yarı finale kalacak ve şampiyonluk için mücadele edecek. Gruplarını 3. sırada tamamlayan takımlar, 26 Temmuz 2018 Perşembe günü, 2019 FIFA U20 Dünya Kupası'nda UEFA'yı temsil edecek 5. ve son takımı belirleyecek bir eleme maçı oynayacak.

Tolunay Kafkas'ın sorumluluğunu, Vedat İnceefe'nin teknik direktörlüğünü üstlendiği U19 Milli Takımımızın 2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosuna şu isimler davet edildi:

Kaleciler:
Mehmet Ataberk Dadakdeniz (Bursaspor), Batuhan Ahmet Şen (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Ali Eren İyican (Osmanlıspor FK), Alpay Çelebi (Beşiktaş A.Ş.), Burak Kapacak (Bursaspor), Furkan Korkut (Galatasaray A.Ş.), Gökay Güney (Galatasaray A.Ş.), Mert Yılmaz (FC Bayern München), Tayyib Talha Sanuç (Kardemir Karabükspor)

Orta Saha:
Abdülkadir Ömür (Trabzonspor A.Ş.), Aksel Aktaş (FC Sochaux), Doğukan İnci (Karşıyaka), Doğukan Sinik (Antalyaspor A.Ş.), Güven Yalçın (Bayer 04 Leverkusen), Muhayer Oktay (Fortuna Düsseldorf), Mustafa Yılmaz (Adana Demirspor), Oğuz Kaan Güçtekin (Fenerbahçe A.Ş.), Rahmetullah Berişbek (Gençlerbirliği), Umut Güneş (VfB Stuttgart)

Forvet:
İlker Karakaş (Gençlerbirliği), Metehan Güçlü (Paris Saint Germain)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay KAFKAS

Teknik Direktör: Vedat İNCEEFE

Maç Programı (Hazırlık Maçı:)

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

05.07.2018 - 17:00

Finlandiya

-

Türkiye

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki




2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

16.07.2018 - 15.00

Norveç

Portekiz

Vaasa Stadı - Vaasa

16.07.2018 - 20.00

Finlandiya

İtalya

Vaasa Stadı - Vaasa

17.07.2018 - 18.30

Türkiye

İngiltere

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

17.07.2018 - 20.30

Fransa

Ukrayna

Vaasa Stadı - Vaasa

19.07.2018 - 18.30

Finlandiya

Norveç

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

19.07.2018 - 20.30

Portekiz

İtalya

Vaasa Stadı - Vaasa

20.07.2018 - 18.30

Ukrayna

İngiltere

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

20.07.2018 - 20.30

Türkiye

Fransa

Vaasa Stadı - Vaasa

22.07.2018 - 18.30

İtalya

Norveç

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

22.07.2018 - 18.30

Portekiz

Finlandiya

Vaasa Stadı - Vaasa

23.07.2018 - 18.30

Ukrayna

Türkiye

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

23.07.2018 - 18.30

İngiltere

Fransa

Vaasa Stadı - Vaasa

26.07.2018 - 13.00

*FIFA U20 Dünya Kupası Eleme Maçı

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki

26.07.2018 - 15.00

Yarı final

Vaasa Stadı - Vaasa

26.07.2018 - 19.00

Yarı final

Vaasa Stadı - Vaasa

29.07.2018 - 18.30

Final

Seinäjoki Stadı, Seinäjoki



*Eleme maçını kazanan takım, 2019 FIFA U20 Dünya Kupası'na katılmaya hak kazanacak.


2018 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri Grupları:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. NORVEÇ

0

0

0

0

0

0

0

0

2. PORTEKİZ

0

0

0

0

0

0

0

0

3. FİNLANDİYA

0

0

0

0

0

0

0

0

4. İTALYA

0

0

0

0

0

0

0

0



B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. İNGİLTERE

0

0

0

0

0

0

0

0

2. FRANSA

0

0

0

0

0

0

0

0

3. TÜRKİYE

0

0

0

0

0

0

0

0

4. UKRAYNA

0

0

0

0

0

0

0

0















Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.