TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 5 ve 6. hafta programı 11.01.2017
Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 5 ve 6. hafta karşılaşma programı açıklandı.  5 ve 6. hafta müsabaka programı şöyle;


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5.HAFTA

17.01.2017 Salı

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

TUZLASPOR

ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI

12.00

BOLUSPOR

KAYSERİSPOR

BOLU ATATÜRK

12.00

İNEGÖLSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

İNEGÖL İLÇE STADI

14.00

ATİKER KONYASPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

KONYA B.Ş.BLD. STADI

17.00

BURSASPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BURSA B.Ş.BLD. STADI

17.45

ELAZIĞSPOR

GALATASARAY A.Ş.

ELAZIĞ ATATÜRK

19.45

18.01.2017 Çarşamba

AMED SPORTİF FAALİYETLER

MENEMEN BELEDİYE SPOR

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

12.00

AYDINSPOR 1923

ÜMRANİYESPOR

ADNAN MENDERES

14.00

GÜMÜŞHANESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR

14.00

GÖZTEPE A.Ş.

SİVASSPOR

BORNOVA STADI

16.00

KASIMPAŞA A.Ş.

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

18.00

GENÇLERBİRLİĞİ

FENERBAHÇE A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

19.01.2017 Perşembe

KIRKLARELİSPOR

ŞANLIURFASPOR

KIRKLARELİ ATATÜRK

13.00

GAZİANTEPSPOR

OSMANLISPOR FK

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

VODAFONE ARENA

18.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

YENİ AMASYA SPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.00




ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 6.HAFTA

24.01.2017 Salı

TUZLASPOR

ELAZIĞSPOR

TUZLA BELEDİYE SAHASI

12.00

KIZILCABÖLÜKSPOR

GÜMÜŞHANESPOR

DOĞAN SEYFİ ATLI

14.00

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

İNEGÖLSPOR

15 TEMMUZ STADI

14.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

AYDINSPOR 1923

MANİSA 19 MAYIS

16.30

GALATASARAY A.Ş.

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

18.30

25.01.2017 Çarşamba

ÜMRANİYESPOR

BURSASPOR

ÜMRANİYE BLD. ŞEHİR

12.00

MENEMEN BELEDİYE SPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

MENEMEN İLÇE

14.00

OSMANLISPOR FK

KIRKLARELİSPOR

OSMANLI STADI

14.00

SİVASSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

YENİ 4 EYLÜL STADI

16.00

FENERBAHÇE A.Ş.

AMED SPORTİF FAALİYETLER

ÜLKER STADYUMU

18.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

20.00

26.01.2017 Perşembe

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

BOLUSPOR

DARICA İLÇE

12.00

YENİ AMASYA SPOR

GÖZTEPE A.Ş.

AMASYA 12 HAZİRAN

12.00

ŞANLIURFASPOR

GAZİANTEPSPOR

ŞANLIURFA GAP ARENA

14.00

TRABZONSPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

16.00

KAYSERİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

18.00



NOT: Stadyumu boş ilan edilen müsabakaların hangi stadyumda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.


 
Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.