TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF Süper Kupa maçını Bülent Yıldırım yönetecek 5.08.2013
TFF Süper Kupa maçını Bülent Yıldırım yönetecek

2012-2013 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası sahibi Fenerbahçe'nin 11 Ağustos 2013 Pazar günü oynayacağı TFF Süper Kupa maçını, FIFA kokartlı hakemimiz Bülent Yıldırım yönetecek.

Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda saat 20.30'da başlayacak karşılaşmada Yıldırım'ın yardımcılıklarını Ekrem Kan ve Asım Yusuf Öz yapacak. Karşılaşmada Serkan Gençerler dördüncü hakem olarak görev alırken, ilave yardımcı hakemlik görevini İlker Meral ve Mustafa İlker Coşkun yapacak.

Müsabaka temsilcileri açıklandı

Diğer taraftan Süper Kupa Maçı'nın temsilcileri açıklandı. Karşılaşmada İbrahim Yuşan, Üst Klasman Temsilcisi, Sırrı Tuğ ve Murat Kangalgil ise Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon temsilcisi olarak görev yapacak.

Bülent Yıldırım hakkında

Bülent Yıldırım, 1 Mart 1972'de Kayseri'de dünyaya geldi. Lisanslı olarak atletizm yapan, futbol, voleybol ve hentbol oynayan Yıldırım, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Halen Ekonomi Bakanlığı İç Denetim Birim başkanı olarak çalışmaktadır. 1994 yılından beri hakemlik yapan Yıldırım ilk profesyonel maçına 24 Kasım 1996 günü çıktı. Süper Lig'de ilk maçını 30 Ağustos 2003'te yönetti ve o günden bu yana istikrarlı bir biçimde yükselişini sürdürdü. Ülkemizin FIFA kokartlı 7 hakeminden biri.  1 Ocak 2011'de UEFA'nın Premier kategori hakemliğine yükseltildi. 2011-2012'de Bursaspor-Fenerbahçe arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası finalini yöneten Bülent Yıldırım, bir Süper Kupa maçında ilk defa düdük çalacak.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.