TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur programı açıklandı 21.09.2012

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçlarının programı açıklandı. 25, 26, 27 Eylül ve 2, 3, 4 Ekim'de oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR MÜSABAKALARI

25.09.2012 Salı

NİĞDE BELEDİYESPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

NİĞDE 5 ŞUBAT

14:30

DERSİMSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

SAKARYA ATATÜRK (SEYİRCİSİZ)

18:00

26.09.2012 Çarşamba

ORHANGAZİSPOR

İSTANBUL BBSK

ORHANGAZİ İLÇE

14:30

İSTANBULSPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE

14:30

MKE ANKARAGÜCÜ

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR

ANKARA 19 MAYIS

14:30

ÜMRANİYESPOR

KAYSERİ ERCİYESSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYE

14:30

ÇORUM BELEDİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR

DR TURHAN KILIÇÇIOĞLU

14:30

SAMSUNSPOR

SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR

SAMSUN 19 MAYIS

14:30

PATNOS GENÇLİKSPOR

KARTALSPOR

PATNOS İLÇE STADI

14:30

TORKU KONYASPOR

KIRIKHANSPOR

KONYA BŞ BLD. ATATÜRK

14:30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

AYDINSPOR 1923

AKHİSAR BELEDİYE

15:30

KDÇ KARABÜKSPOR

GÜMÜŞHANESPOR

DR NECMETTİN ŞEYHOĞLU

18:00

MEDICAL PARK ANTALYASPOR

MENEMEN BELEDİYESPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

20:30

GAZİANTEPSPOR

EMRESPOR

KAMİL OCAK

20:30

27.09.2012 Perşembe

ANKARA DEMİRSPOR

SANICA BORU ELAZIĞSPOR

CEBECİ İNÖNÜ

14:30

DENİZLİSPOR

DARDANELSPOR A.Ş.

DOĞAN SEYFİ ATLI

14:30

BANDIRMASPOR

KİLİMLİ BELEDİYESPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL

14:30

BALIKESİRSPOR

İSKENDERUNSPOR 1967

BALIKESİR ATATÜRK

14:30

MUĞLASPOR

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

MUĞLA ATATÜRK

14:30

FETHİYESPOR

CİZRE BASRASPOR

FETHİYE İLÇE

14:30

TURGUTLUSPOR

BELEDİYE BİNGÖLSPOR

TURGUTLU 7 EYLÜL

14:30

ARSİNSPOR

BUCASPOR

ARSİN İLÇE

14:30

BOLUSPOR

YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.

BOLU ATATÜRK

14:30

MANİSASPOR

KAYSERİ ŞEKERSPOR

MANİSA 19 MAYIS

14:30

KARAMAN BELEDİYESPOR

BOZÜYÜKSPOR

KARAMAN KEMAL KAYNAŞ

14:30

GAZİANTEP BŞ BLD. SPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

KAMİL OCAK

14:30

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KIRKLARELİSPOR

DARICA İLÇE

14:30

BATMAN PETROLSPOR

KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ

BATMAN 16 MAYIS (SEYİRCİSİZ)

14:30

KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.

KÜTAHYASPOR

KIZILCAHAMAM İLÇE

14:30

TEPECİKSPOR A.Ş.

BEYLERBEYİSPOR

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

14:30

POLATLI BUGSAŞSPOR

SİLİVRİSPOR

POLATLI İLÇE

14:30

UŞAK BELEDİYESPOR

DENİZLİ BELEDİYESPOR

UŞAK 1 EYLÜL

14:30

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

SAKARYASPOR A.Ş.

12 ŞUBAT

14:30

ALANYASPOR

YENİ MALATYASPOR

ALANYA OBA

14:30

TOKATSPOR

HATAYSPOR

TOKAT GAZİOSMANPAŞA

14:30

ANADOLU SELÇUKLUSPOR

PENDİKSPOR

KONYA BŞ BLD. ATATÜRK

14:30

İSKENDERUN DÇ SPOR

OFSPOR

İSKENDERUN 5 TEMMUZ

14:30

EYÜPSPOR

ÜNYESPOR

EYÜP STADI

14:30

İNEGÖLSPOR

GİRESUNSPOR

İNEGÖL İLÇE

14:30

TARSUS İDMANYURDU

SARIYER

BURHANETTİN KOCAMAZ

14:30

ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.

İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR

BAĞLUM BELEDİYE STADI

14:30

GAZİOSMANPAŞA

BAYRAMPAŞA

İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA

14:30

ÇANKIRISPOR

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

ÇANKIRI ATATÜRK

14:30

TRABZON KANUNİ FK

SİVASSPOR

AHMET SUAT ÖZYAZICI

14:30

GÖZTEPE A.Ş.

GÖLCÜKSPOR

İZMİR ATATÜRK

18:00

ADANASPOR A.Ş.

ERZURUM BŞ BLD. SPOR

ADANA 5 OCAK

18:00

MERSİN İDMANYURDU

SİİRTSPOR

TEVFİK SIRRI GÜR

20:30

02.10.2012 Salı

KASTAMONUSPOR

ORDUSPOR

KASTAMONU GAZİ

14:30

DİYARBAKIR BŞ. BLD. SPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SEYRANTEPE SPOR KOMP. DİSKİ SPOR TES.

14:30

03.10.2012 Çarşamba

KOCAELİSPOR

KARŞIYAKA

İSMETPAŞA

14:30

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

SANCAKTEPE BLD. HAKAN ŞÜKÜR

14:30

04.10.2012 Perşembe

TEKİROVA BELEDİYESPOR

ALTAY

DR. FEHMİ ÖNCEL

14:30

1461 TRABZON

BELEDİYE VANSPOR

AHMET SUAT ÖZYAZICI

14:30





 


Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.