TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
TFF Temsilciler Semineri açılışı yapıldı 3.08.2017
TFF Temsilciler Semineri açılışı yapıldı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2017-2018 Sezonu Temsilciler Seminerleri resmi ortak açılışı, bugün yapıldı.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki açılışa TFF Başkanı Yıldırım Demirören, 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Başkanvekili Ali Dürüst, TFF İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Temsilciler ve MHK Kurul üyeleri ile temsilciler katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, geçen sezon için teşekkür ettiği temsilcilere yeni sezonda da başarı dileklerini iletti.

2017-2018 Sezonu Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri Semineri ise dün sona erdi. Ortak açılışın ardından TFF 2. ve 3. Lig müsabakalarında görev yapacak olan Klasman Temsilci Semineri bugün başladı.

Seminerin ikinci günkü programında, Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Bedri Dölkeleş, statü ve talimat düzenlemeleri, olay analizleri ve rapor hataları, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Murat Ilgaz Video Yardımcı Hakemlik (VAR) sistemi ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin İdari konular hakkında sunumlar yaptı.

Seminer 4 Ağustos'ta (yarın) Klasman temsilcilerine, talimat ve statü değişikliklerinin anlatımı ile devam edecek.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.