Ümit Milli Takımımızın, 1 Eylül Perşembe günü Kıbrıs Rum Kesimi ve 6 Eylül Salı günü Belarus ile Ankara'da oynayacağı U21 2017 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları aday kadrosu açıklandı.
Aday kadroya davet edilen oyuncular 29 Ağustos Pazartesi günü saat: 12.00'de Holiday Inn Otel Çukurambar Ankara'da toplanacak.
Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki Ümit Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevkii |
Doğum Tarihi |
Okan KOCUK |
Bandırmaspor |
Kaleci |
27.07.1995 |
Gökhan AKKAN |
Çaykur Rizespor A.Ş. |
Kaleci |
01.01.1995 |
Muhammed ŞENGEZER |
Bursaspor |
Kaleci |
05.01.1997 |
Ercan YAZICI |
Samsunspor |
Defans |
28.11.1994 |
Necati YAKUPLAR |
Boluspor |
Defans |
08.01.1996 |
Hakan ÇİNEMRE |
Eskişehirspor |
Defans |
13.02.1994 |
Alperen BABACAN |
Denizlispor |
Defans |
18.07.1997 |
Ertuğrul ERSOY |
Bursaspor |
Defans |
13.02.1997 |
Tolgahan ÇİÇEK |
De Graafschap |
Defans |
19.06.1995 |
Bilal BAŞACIKOĞLU |
Feyenoord Rotterdam |
Orta Saha |
26.03.1995 |
Emre KILINÇ |
Boluspor |
Orta Saha |
23.08.1994 |
Ramazan ÖVÜÇ |
Eskişehirspor |
Orta Saha |
16.03.1994 |
Berkay ÖZCAN |
Stuttgart |
Orta Saha |
15.02.1998 |
Tugay KACAR |
Osmanlıspor FK |
Orta Saha |
01.01.1994 |
Vedat BORA |
Atiker Konyaspor |
Orta Saha |
27.01.1995 |
Enver Cenk ŞAHİN |
St. Pauli |
Orta Saha |
22.09.1994 |
Kenan KARAMAN |
Hannover 96 |
Orta Saha |
05.03.1994 |
Oğulcan ÇAĞLAYAN |
Çaykur Rizespor A.Ş. |
Forvet |
22.03.1996 |
Mustafa Batuhan ALTINTAŞ |
Kasımpaşa A.Ş. |
Forvet |
14.03.1996 |
Sinan BAKIŞ |
Bursaspor |
Forvet |
22.04.1994 |
Antrenman Programı:
Tarih |
|
Saat |
Yer |
29.08.2016 |
Pazartesi |
19.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
30.08.2016 |
Salı |
19.00 |
Osmanlı Stadı |
31.08.2016 |
Çarşamba |
19.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
02.09.2016 |
Cuma |
11.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
03.09.2016 |
Cumartesi |
19.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
04.09.2016 |
Pazar |
19.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
05.09.2016 |
Pazartesi |
19.00 |
Gençlerbirliği Kulübü Tesisleri |
Maç Programı:
Tarih-Saat |
1. Takım |
|
2. Takım |
Stat |
01.09.2016 - 19.30 |
Türkiye |
- |
Kıbrıs Rum Kesimi |
Osmanlı Stadı |
06.09.2016 - 19.30 |
Türkiye |
- |
Belarus |
Osmanlı Stadı |