TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Kız Milli Takımı'nın seçme kampı 1.etap aday kadrosu açıklandı 15.08.2022
U15 Kız Milli Takımının seçme kampı 1.etap aday kadrosu açıklandı

U15 Kız Milli Takımımızın, 17-20 Ağustos 2022 tarihleri arasında İstanbul'da yapacağı seçme kampının 1. etap aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 17 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00'te TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

Kadroda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Şerife Naz Yenice (Denizli Sultanlar Spor), Beril Berber (Üstek Grup Horozkent Spor Kulübü), Rabia Solak (Beykent Spor), Ceren Barın (Beşiktaş Futbol Okulu)

Defans: Cemre Özkan (Denizli Sultanlar Spor), Ebrar Güngör (Kdz. Ereğli Belediye Spor), Beray Yeşilbursa (Bursa Kadın Spor Kulübü), Ela Naz Güneri (Karabük Gençlerbirliği Spor), Esila Saraç (Samsun Ladik Spor), Büşra Coşar (Dudullu Spor), Hiranur Elmas (Üstek Grup Horozkent Spor Kulübü), Ceren Özkan (Denizli Sultanlar Spor), Mevlüde Melek Okuyan (Atakaş Hatayspor), Yağmur Aba (Bursa Kadın Spor Kulübü), Deniz Türkmen (Denizli Sultanlar Spor), Selin Yılmaz (Ordu Pars Spor Kulübü), Nida Dağlı (Beykent Spor), Melike Çizme (SPVG 20 Brakel), Sahra Tuğal (Manisa Esnaf ve Gençlik Spor), Azra Selin Biçer (SV Rhenania)

Orta Saha: Yaren Beyazgül (Birfen Koleji Hatay Defne Spor), Kayra Nur Şahin (VDL Maassluis), Canay Evci (SV Buitenveldert), Sana Coşkun (Bayer 04 Leverkusen), Lucia Açelya Sanchez Galera (Hannover 96), Melek Nur Ergün (Dudullu Spor), Dilara Su Pılıç (Beşiktaş JK. Vodafone Kadın Futbol Takımı), Esma Üyüklü (Paris FC), Burcu Özsoy (Üstek Grup Horozkent Spor Kulübü), Başak Kazar (Birfen Koleji Hatay Defne Spor), Eylül Yıldırım (Selçuk Çamlık Spor), Ceren Güzelhan (Ordu Pars Spor Kulübü), Ecrin Naz Şentürk (Beşiktaş JK. Vodafone Kadın Futbol Takımı), Ece Aydın (Trabzonspor A.Ş.), Merve Nur Taşucu (Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET G.S.K), Ayşegül Ateş (Sakarya Kadın Futbol Kulübü)

Forvet: Nurgül Kuzgun (Beykent Spor), Nisa Nur Atalı (Üstek Grup Horozkent Spor Kulübü), Yaren Ersen  (Genç Bafra Spor), Hatice Deniz Yalçınkaya (İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor), Eylül Fenerli (Bursa Kadın Spor Kulübü), Bilge Dikdere (Hamburg SV), Buket Özsoy (Üstek Grup Horozkent Spor Kulübü), Zeynep Gediz (Uşak 64 Belediye Gençlik Spor)

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Aytürk Kıyıcı

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.