TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U19 Kadın Milli Takımı'nın  hazırlık kampı devam ediyor 1.03.2021
U19 Kadın Milli Takımının  hazırlık kampı devam ediyor

U19 Kadın Milli Takımı'nın TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki hazırlık kampı devam ediyor. UEFA'nın erkeklerde ve kadınlarda U19 turnuvalarını iptaline karşın, Kadın A Milli Takımı için önemli bir oyuncu havuzu niteliği taşıyan U19 Kadın Milli Takımı çalışmalarını sürdürüyor. 10 Mart'a dek sürecek kampta U19 Milli Takım'ın bir sonraki turnuva kadrosu için hazırlanan 2003 doğumlu yeni isimler de yer alıyor.

U19 Kadın Milli Takımı'nın aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Sude Nur Sözüdoğru (Horozkent Spor), Yağmur Gözder (Horozkent Spor), Sudenur Yolcu (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü).

Defans: Rabia Nur Küçük (Fomget Gençlik ve Spor), Dilan Bora (Hakkari Gücü), Nilay Güreler (Konak Belediye Spor), Huriye Selçik (Horozkent Spor), Selda Ataç (Dudullu), Cansu Gürel (Konak Belediye Spor), Şevval Bağcı (Fomget Gençlik ve Spor).

Orta Saha: Elif Keskin (Beşiktaş A.Ş.), Didem Dülber (Fomget Gençlik ve Spor), Selin Türkoğlu (Karadeniz Ereğli Belediye Spor), Leyla İlter (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Beyza Kara (Hamburger SV), Mine Okaytu (Kayseri Gençler Birliği), Özge Tosun (Horozkent Spor), Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.).

Forvet: Kübra Deniz (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Aleyna Gültekin (ALG Spor), Mesude Alayont (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Ece Tekmen (ALG Spor), Zeynep Kerimoğlu (Dudullu).

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Aytürk Kıyıcı

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.