TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
ZTK 5. Tur ilk maçları tamamlandı 5.12.2019

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk müsabakaları 3, 4 ve 5 Aralık'ta oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Kupa'da rövanş maçları ise 17, 18 ve 19 Aralık 2019 tarihlerinde oynanacak. Karşılaşmada alınan sonuçlar şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası -  5.Tur 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.12.2019 
Salı 
13:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1-2

GÖZTEPE A.Ş.
(H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
VEFA STADI
03.12.2019 
Salı 
14:30

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
3-1

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) BURAK ŞEKER 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) MUHAMMET ALİ METOĞLU 
YENİ MALATYA STADYUMU
03.12.2019 
Salı 
16:30

AYTEMİZ ALANYASPOR
5-1

ADANASPOR A.Ş.
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
03.12.2019 
Salı 
18:30

ESENLER EROKSPOR
0-2

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) SUAT ARSLANBOĞA 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) BİLAL GÖLEN 
(D) İLKER YASİN AVCI 
ESENLER STADI
03.12.2019 
Salı 
20:45

FENERBAHÇE A.Ş.
4-0

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK 
(Y) MEHMET KISAL 
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY 
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
04.12.2019 
Çarşamba 
13:05

HEKİMOĞLU TRABZON
0-1

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ERKAN ÖZDAMAR 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(Y) ANIL USTA 
(D) YAKUP ÖZHAN 
VAKFIKEBİR İLÇE
04.12.2019 
Çarşamba 
13:45

EYÜPSPOR
0-3

ANTALYASPOR A.Ş.
(H) RAMAZAN KELEŞ 
(Y) EMRAH ÜNAL 
(Y) MURAT ŞENER 
(D) BAYRAM BAŞKAN 
ESENLER STADI
04.12.2019 
Çarşamba 
14:30

KASIMPAŞA A.Ş.
2-1

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) KORAY GENÇERLER 
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(D) SİNAN DERECİ 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
04.12.2019 
Çarşamba 
16:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4-2

BURSASPOR
(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) MEHMET ALİ AKKOR 
(Y) BURAK CANSIZ 
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ 
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
04.12.2019 
Çarşamba 
18:30

ALTAY
1-2

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) SERKAN TOKAT 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL 
(D) BURAK OLCAR 
İZMİR ATATÜRK
04.12.2019 
Çarşamba 
20:45

GALATASARAY A.Ş.
0-2

TUZLASPOR A.Ş.
(H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) OĞUZHAN UĞURLU 
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
05.12.2019 
Perşembe 
13:00

GMG KIRKLARELİSPOR
2-1

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) KEMAL MAVİ 
(Y) SELAHATTİN ALTAY 
(D) BATUHAN GÜLTEK 
KIRKLARELİ ATATÜRK STADI
05.12.2019 
Perşembe 
14:30

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
3-2

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(Y) BARAN ERASLAN 
(Y) SEZGİN ÇINAR 
(D) SELİM ÖZEN 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
05.12.2019 
Perşembe 
16:30

ALTINORDU
3-5

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) BURAK PAKKAN 
(Y) MURAT ALTAN 
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL 
(D) HAKAN ÜLKER 
TİRE - GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI
05.12.2019 
Perşembe 
18:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3-2

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) EMRE MALOK 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(Y) ALİ TUNA 
(D) EFE TANRIVERDİ 
ÇAYKUR DİDİ
05.12.2019 
Perşembe 
20:45

BEŞİKTAŞ A.Ş.
3-0

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(Y) İLKER TAKPAK 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU 
VODAFONE PARK

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.