TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçları tamamlandı 31.10.2019
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçları tamamlandı
Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı. Kupada tek maç eleme usulüne göre 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.10.2019 
Salı 
13:00

1074 ÇANKIRI SPOR
1-3
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) CANER AK 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(D) TARIK GÜLDAL 
(G) MÜRVET SEZER 
(T) UĞUR KÖLEMEN 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
ÇANKIRI ATATÜRK
29.10.2019 
Salı 
13:00

HEKİMOĞLU TRABZON
3-0
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
(H) ADEM SARITAŞ 
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR 
(Y) HÜSEYİN CAN 
(D) BURAK GÜNER 
(G) BÜLENT GÖKÇÜ 
(T) MURAT YAMAK 
(T) İLKER EMİR 
VAKFIKEBİR İLÇE
29.10.2019 
Salı 
13:00

ALTINORDU
3-1
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(Y) MURAT ERÖLMEZ 
(D) AYTAÇ GEÇGEL 
(G) FERHAT GÜNDOĞDU 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) ERKAN GÜLDAŞ 
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI
29.10.2019 
Salı 
13:45

NİĞDE ANADOLU FK
0-0
Detaylar
(Pen. 2-3)

ANTALYASPOR A.Ş.
(H) EMRE KARGIN 
(Y) AHMET ŞİMŞEK 
(Y) HAKAN BETAŞ 
(D) ŞEVKET CAN ARSLAN 
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
NİĞDE 5 ŞUBAT
29.10.2019 
Salı 
14:30

EYÜPSPOR
0-0
Detaylar
(Uzt. 1-0)

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) HAKAN CEYLAN 
(Y) BARAN ERASLAN 
(Y) BERSAN DURAN 
(D) SELİM ÖZEN 
(G) ORHAN ERDEMİR 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) HAYDAR ÖZDEMİR 
ESENLER STADI
29.10.2019 
Salı 
16:30

ALTAY
1-0
Detaylar

GÖRELESPOR
(H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) MİKAİL CAN 
(Y) HAKAN ERKAN 
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN 
(G) ERBAY ALDEMİR 
(T) ORHAN TATAR 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
MENEMEN İLÇE STADI
29.10.2019 
Salı 
18:30

ADANASPOR A.Ş.
3-0
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
(H) LEVENT BALCI 
(Y) UĞUR ERDOĞAN 
(Y) TOLGA ÖZCAN 
(D) TAYFUN SARI 
(G) TAYFUR ÖZKAN 
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
5 OCAK FATİH TERİM
29.10.2019 
Salı 
20:30

AYTEMİZ ALANYASPOR
3-0
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) TURGUT DOMAN 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) ALİ TUNA 
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU 
(T) AHMET BOZAN 
(T) ERCAN OKUR 
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
30.10.2019 
Çarşamba 
13:00

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1-0
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) GÜREL UZUNER 
(Y) EJDER YAPICI 
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU 
(D) HAKAN ERGİN 
(G) M.ORHAN ANŞİN 
(T) FERZENDE EMRE 
VAN ATATÜRK
30.10.2019 
Çarşamba 
13:00

GMG KASTAMONUSPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 5-6)

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) ALPER ORAN 
(Y) ARİF DİLMEÇ 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(D) YUSUF ALPER ABALI 
(G) ABDULLAH AYAR 
(T) ÖMER AKSOY 
(T) NECMETTİN AKÇA 
KASTAMONU GAZİ STADI
30.10.2019 
Çarşamba 
13:00

GÜMÜŞHANESPOR
0-3
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) SEMİH KURT 
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ 
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ 
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE 
(G) HAMDİ KÖSE 
(T) MUSTAFA SARAL 
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN 
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
30.10.2019 
Çarşamba 
13:30

KEÇİÖRENGÜCÜ
3-1
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY 
(Y) HAKAN YOLDAŞ 
(Y) BERKAY DABAN 
(D) EMRE YÜKSEL 
(G) MESUT CARIK 
(T) ŞEVKET UYAR 
(T) ERHAN ŞAHİN 
AKTEPE STADI
30.10.2019 
Çarşamba 
13:30

PAYASSPOR
2-3
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) LÜTFULLAH ASLAN 
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU 
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR 
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN 
(G) MEHMET NEVZAT ADAL 
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN 
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY 
PAYAS İLÇE STADI
30.10.2019 
Çarşamba 
13:45

KEMERSPOR 2003
2-3
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) ATA YILDIRIM 
(Y) HÜSEYİN AYLAK 
(D) BURAK OLCAR 
(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 
(T) DURMUŞ CANSEVER 
KEMER İLÇE
30.10.2019 
Çarşamba 
14:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1-3
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER 
(Y) VEDAT HOŞNAM 
(Y) OSMAN BARUK 
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ 
(G) VOLKAN ALABAŞ 
(T) YALÇIN GÜL 
(T) BÜLENT ARAL 
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
30.10.2019 
Çarşamba 
14:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4-1
Detaylar

BANDIRMASPOR
(H) MUSTAFA AYDIN 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) EMİN BARLAS 
(D) TUNÇ ÖZDEMİR 
(G) RACİ KÖPRÜLÜ 
(T) VAHAP ŞİMŞEK 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
VEFA
30.10.2019 
Çarşamba 
14:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar
(Uzt. 5-2)

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) FATİH SÖYLER 
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ 
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU 
(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) İBRAHİM YUŞAN 
(T) SURURİ SAYDAM 
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
30.10.2019 
Çarşamba 
14:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3-1
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
(H) YAKUP ÖZHAN 
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ 
(Y) MERT BULUT 
(D) ALİRIZA ALTUNBAKIR 
(G) ALİ ULUYOL 
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU 
(T) SADETTİN DAĞ 
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
30.10.2019 
Çarşamba 
16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
0-2
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) BURAK ŞEKER 
(Y) MUHAMMET YUMAK 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) EGEMEN ARTUN 
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) YÜKSEL GÜRÜZ 
(T) REFİK EMRE 
ERYAMAN STADYUMU
30.10.2019 
Çarşamba 
18:30

GÖZTEPE A.Ş.
3-0
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) CİHAN AYDIN 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(Y) DENİZ TURGUT 
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ 
(G) SELAMİ ŞİMŞEK 
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
İZMİR ATATÜRK
30.10.2019 
Çarşamba 
20:30

TARSUS İDMAN YURDU
1-3
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) SEZGİN ÇINAR 
(D) SERKAN ÖNSAL 
(G) ADNAN ŞEKER 
(T) ERCÜMENT TAPCI 
(T) HAKAN ATASOY 
(T) HAKAN YAPAN 
MERSİN STADYUMU
31.10.2019 
Perşembe 
13:00

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1-2
Detaylar

BURSASPOR
(H) BATUHAN GÜLTEK 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(Y) ÇETİN ÖNCEL 
(D) YUSUF AYDIN 
(G) HAMZA MISIR 
(T) HAKAN TAŞCI 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 
BAYBURT GENÇ OSMAN
31.10.2019 
Perşembe 
13:45

BAŞKENT AKADEMİ FK
0-6
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(Y) GÖKHAN BARCIN 
(D) VOLKAN OKUR 
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) KEMAL ÖZKOÇ 
OSTİM STADI
31.10.2019 
Perşembe 
14:30

KIRKLARELİSPOR
1-0
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR 
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL 
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK 
(G) SÜLEYMAN ABAY 
(T) ALİ OKÇUOĞLU 
(T) OSMAN YILDIRIM 
KIRKLARELİ ATATÜRK
31.10.2019 
Perşembe 
16:30

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2-0
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
(H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) ÖNDER YILMAZ 
(Y) ANIL USTA 
(D) BURAK PAKKAN 
(G) AKİF UĞURDUR 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) MEHMET SARIBUVA 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
31.10.2019 
Perşembe 
18:30

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3-0
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) EMRE MALOK 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(Y) MEHMET KAPLUHAN 
(D) OĞUZHAN UĞURLU 
(G) MUSTAFA MUAMMER TOKAT 
(T) AYHAN KABAKÇI 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
KALYON STADYUMU
31.10.2019 
Perşembe 
20:30

YUKATEL DENİZLİSPOR
4-1
Detaylar

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
(H) ALPER ÇETİN 
(Y) CEM ÖZBAY 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) SAİT TUZCU 
(G) AYKUT GÜMÜLÜ 
(T) MUSTAFA YILMAZ 
(T) MURAT KANGALGİL 
DENİZLİ ATATÜRK STADI
Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.