TR
EN
E- Bülten

Akademi Projesinde Kulüp Ziyaretleri Devam Ediyor 5.05.2024
Akademi Projesinde Kulüp Ziyaretleri Devam Ediyor
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Double Pass firması iş birliği ile yürüttüğü Futbol Akademileri Projesi'nde mayıs ayı ziyaretleri sürüyor.

Türk futbolunda oyuncu gelişimi ile sürdürülebilir akademi modeli oluşturmak amacıyla düzenlenen ve koordinatörlüğünü TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yürüttüğü proje kapsamında Double Pass eğitmenleri ile TFF FGD kulüp akademileri sorumluları ve TFF antrenör eğitimcileri Corendon Alanyaspor, Çaykur Rizespor ve Gaziantep Futbol kulüplerine konuk oldu. Ziyaretlerde eğitimler ve toplantılar gerçekleştirildi.

Corendon Alanyaspor'a giden heyette Double Pass'ten Steven Vanharen, Jelle Van Camp ile TFF Gelişim Ligleri Müdürü Yücel Uyar ve antrenör eğitimcisi Aydın Yılmaz yer aldılar. Çaykur Rizespor ziyaretini Double Pass'ten Hans Vander Elst, Sven Paul, TFF Kulüp Akademileri Elit Oyuncu Gelişim Müdürü Fatih Serkan Albayrak ve antrenör eğitimcisi Altan Aksoy gerçekleştirdiler. Gaziantep Futbol Kulübü'ne giden heyette heyette Double Pass eğitmenleri Sander van Praet, Ahmet Türk ve Jan Verhanden ile TFF Kulüp Akademileri Süper Lig Sorumlusu Ümit Turmuş, TFF Double Pass Projesi Müdür Yardımcısı Emre Aydemir ve antrenör eğitimcisi Erkan Ferin yer aldılar.

Futbol Akademileri Projesi kapsamındaki ziyaretler Bitexen Antalyaspor, EMS Yapı Sivasspor, Mondihome Kayserispor ve Yılport Samsunspor ile devam edecek.

Geri
İleri