TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
GFGP, Elit A ve Pro Lisans eğitim programları geliştirme çalışmaları sürüyor 31.03.2021
GFGP, Elit A ve Pro Lisans eğitim programları geliştirme çalışmaları sürüyor

Antrenör eğitimindeki yenilenme çalışmalarının ardından TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü bu kez Genç Futbolcu Gelişim Programı ile UEFA Elit A ve UEFA Pro Lisans antrenör eğitim programlarına yönelik geliştirme süreci çalışmalarını Antalya'da yapıyor.

9 Nisan'a dek sürecek organizasyona TFF'nin antrenör eğitimcilerinin yanı sıra akademisyenler ve antrenörler katılıyor. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yönettiği çalışma grubu toplantısının içeriği teorik ve pratik eğitimler ile özel çalışmalardan oluşuyor. Daha önceki antrenör eğitim programı toplantılarında olduğu gibi, bu süreçte de antrenör eğitimcilerine yönelik fiziksel ve kişisel gelişim odaklı programlar uygulanmaya devam ediyor. Sağlık ve fiziksel uygunluk ile ilgili testler yapılıyor. Çalışma grubu toplantısında, genç futbolcu gelişimine yönelik stratejik hazırlıklar da gerçekleştiriliyor. Bu sürecin sonunda UEFA Elit A ve UEFA Pro Lisans antrenör eğitim programlarının yeni içerikleri şekillenecek.

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve Antalya'daki çalışmalara katılan eğitimciler Ümit Milli Takım'ın Alanya'da Sırbistan ile yaptığı özel maçı izledi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.