TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı başladı 8.01.2020
Futbol Gelişim Direktörlüğünün Eğitimcinin Eğitimi Programı başladı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı başladı. Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı organizasyona TFF'nin antrenör eğitmenleri ve Genç Milli Takım antrenörleri katılıyor.

Programın açılışında bir konuşma yapan Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, antrenör eğitiminin önemine dikkat çekti. Kafkas konuşmasında, ''Sorumluluğumuz büyük. Bizlerin yapacakları Türk futbolunun geleceğini şekillendirecek. Çünkü bizler çocuklarımıza, gençlerimize futbol eğitimi verecek antrenörleri eğitmekle yükümlüyüz. Onları ne kadar iyi eğitir ve geliştirirsek, onlar da öğrencilerini o kadar iyi yetiştirecek ve geliştirecektir. Antrenörlerimize iyi eğitim verebilmek için bizler de kendimizi sürekli geliştirmek, futbol dünyasındaki yenilikleri takip etmek zorundayız'' dedi.

Tolunay Kafkas, bu çalışmada elde edilecek verilerin antrenör eğitiminde yapılacak yenilikleri şekillendireceğini sözlerine ekledi. Kafkas ayrıca 'Dünya Futbolundaki Son Trendler' başlıklı bir sunum yaptı. FGD Eğitim Kurulu Koordinatörü Dr. Erden Or da 'Türkiye'de ve Dünyada Antrenör Eğitimi' konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Eğitimi Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber de izledi. Teorik ve pratik eğitimler ile interaktif içeriklerin yer aldığı Eğitimcinin Eğitimi Programı, 10 Ocak'ta sona erecek.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.