TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Coca-Cola Elit Akademi Ligi İletişim Toplantısı yapıldı 21.09.2012
Coca-Cola Elit Akademi Ligi İletişim Toplantısı yapıldı

Coca-Cola Elit Akademi Ligi'nde yer alan 19 kulübün altyapı teknik direktörleri, Beylerbeyi'nde bulunan TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'nde yapılan toplantıda bir araya geldi.

Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas'ın açılışını yaptığı, Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan'ın da Coca-Cola Akademi Ligleri ve TFF'nin genç oyuncu gelişimi felsefesiyle ilgili bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu. Maç takvimi, genç futbolcu gelişiminde TFF ile kulüplerin birlikte yapacağı çalışmalar gibi konuların ele alındığı organizasyonda, TFF tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası U15,U17 ve U18 turnuvaları hakkında da bilgi verildi. İlerleyen günlerde Coca-Cola Akademi Ligi'nde yer alan kulüplerle de bir iletişim toplantısı gerçekleştirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun genç oyuncu gelişimi konusunda en önemli programı olan Coca-Cola Akademi Ligleri'nde bu yıl yapılan düzenlemeyle Elit Akademi ve Akademi olmak üzere iki kategori oluşturulmuştu.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.