Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belediyeler ve resmi kurumlar ile işbirliği içinde düzenlenen 2019 TFF Plaj Futbolu Ligi'nin finalleri Alanya Kleopatra Plajı'nda başladı.
Açılış maçı öncesinde Cumhuriyetimizin 96.yılı kutlandı. Organizasyon 4 Kasım 2019 günü oynanacak olan final müsabakası ile tamamlanacak. TFF ve Alanya Belediyesi'nın işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonda bir gün önce çekilen kura sonucu gruplar ve fikstür belli oldu.
SIRA NO |
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
1 |
Manavgat Belediyesi |
Alanya Bld. Spor |
Yeşil Erciş Bld. Spor |
Arsuz Belediyespor Baram İnşaat |
2 |
Giresun Bld. Spor |
Van Altay Spor |
Samsun 19 Mayıs |
Adilcevaz Bld. Spor |
3 |
Selçuk Gençlik Spor |
Gümüldürspor Dikmen Tarım |
İskenderun Meydan F.C. |
Seferihisar CittaSlow |
4 |
By Bross Baranselspor |
Karasu Bld. Spor |
Beyaz Yunus Karataş Bld. |
|
TARİH |
SAAT |
SAHA |
GRUP |
A TAKIMI |
- |
B TAKIMI |
29 Ekim 2019 Salı |
10:00 |
1. SAHA |
A |
Manavgat Belediyesi |
- |
By Bross Baranselspor |
29 Ekim 2019 Salı |
11:15 |
1.SAHA |
A |
Giresun Bld. Spor |
- |
Selçuk Gençlik Spor |
29 Ekim 2019 Salı |
11:15 |
2.SAHA |
C |
Yeşil Erciş Bld. Spor |
- |
Beyaz Yunus Karataş Bld. |
29 Ekim 2019 Salı |
12:30 |
2. SAHA |
C |
Samsun 19 Mayıs |
- |
İskenderun Meydan F.C. |
29 Ekim 2019 Salı |
12:30 |
1.SAHA |
B |
Alanya Bld. Spor |
- |
Karasu Bld. Spor |
29 Ekim 2019 Salı |
13:45 |
1. SAHA |
B |
Van Altay Spor |
- |
Gümüldürspor Dikmen Tarım |
29 Ekim 2019 Salı |
15:00 |
1. SAHA |
D |
Adilcevaz Bld. Spor |
- |
Seferihisar CittaSlow |
|
|
|
|
|
|
|
30 Ekim 2019 Çarşamba |
10:00 |
1. SAHA |
C |
Beyaz Yunus Karataş Bld. |
- |
Samsun 19 Mayıs |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
11:15 |
1.SAHA |
C |
İskenderun Meydan F.C. |
- |
Yeşil Erciş Bld. Spor |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
11:15 |
2. SAHA |
A |
By Bross Baranselspor |
- |
Giresun Bld. Spor |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
12:30 |
1. SAHA |
B |
Gümüldürspor Dikmen Tarım |
- |
Alanya Bld. Spor |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
12:30 |
2.SAHA |
A |
Selçuk Gençlik Spor |
- |
Manavgat Belediyesi |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
13:45 |
1. SAHA |
B |
Karasu Bld. Spor |
- |
Van Altay Spor |
30 Ekim 2019 Çarşamba |
15:00 |
1.SAHA |
D |
Arsuz Belediyespor Baram İnşaat |
- |
D KAYBEDEN |
|
|
|
|
|
|
|
31 Ekim 2019 Perşembe |
10:00 |
1. SAHA |
B |
Alanya Bld. Spor |
- |
Van Altay Spor |
31 Ekim 2019 Perşembe |
11:15 |
1. SAHA |
A |
Manavgat Belediyesi |
- |
Giresun Bld. Spor |
31 Ekim 2019 Perşembe |
11:15 |
2.SAHA |
D |
D KAZANAN |
- |
Arsuz Belediyespor Baram İnşaat |
31 Ekim 2019 Perşembe |
12:30 |
2.SAHA |
B |
Gümüldürspor Dikmen Tarım |
- |
Karasu Bld. Spor |
31 Ekim 2019 Perşembe |
12:30 |
1.SAHA |
C |
Yeşil Erciş Bld. Spor |
- |
Samsun 19 Mayıs |
31 Ekim 2019 Perşembe |
13:45 |
1. SAHA |
C |
İskenderun Meydan F.C. |
- |
Beyaz Yunus Karataş Bld. |
31 Ekim 2019 Perşembe |
15:00 |
1. SAHA |
A |
Selçuk Gençlik Spor |
- |
By Bross Baranselspor |