TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
Garanti Plaj Futbolu Ligi'nde etap birincilikleri sürüyor 25.07.2012
Garanti Plaj Futbolu Liginde etap birincilikleri sürüyor

Türkiye Futbol Federasyonu ve ana sponsorlarından Garanti Bankası'nın işbirliğinde düzenlenen TFF Garanti Plaj Futbol Ligi heyecanı 27-29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak etaplarla devam edecek. Dördüncü kez düzenlenen ligde şu ana kadar 9 etap geride kaldı.

TFF Garanti Plaj Futbol Ligi'nde 27-29 Temmuz tarihleri arasında Karataş/Adana ve Menderes etapları yapılacak. Daha sonra ise sırasıyla Seferihisar, Foça, Çiçekli/Van, Edremit/Van ve İstanbul'da etap birinciliği maçları oynanacak.

29 Haziran'da başlayıp 1 Temmuz'da sona eren bölge etaplarının Adilcevaz'da oynanan kısmında Erciş Belediyespor şampiyon olurken, Sahil Spor ise Giresun Etabının birincisi oldu. Samsun Atakum etabında şampiyonluğu Ladik Belediyespor kazandı. 3 Temmuz'da başlayıp 5 Temmuz'da sona eren İskenderun etabında Lagos Plaj takımı şampiyon olurken, Sarılar Belediyesi de Evrenseki/Antalya Etabının birincisi oldu. Eskişehir Tepebaşı'ndaki etabın şampiyonluğunu DC Güvenlik kazandı. 10 Temmuz'da başlayıp 12 Temmuz'da sona eren Erdek etabında Agrigento Otel takımı şampiyon olurken, Kocaali Duman Emlak ise Karasu/Sakarya etabında birinciliği elde etti. Alanya etabında ise şampiyonluğa Beşiktaş Magic Life ulaştı.

Etap birincilikleri 16 Eylül'e kadar devam edecek. Türkiye finalleri ise 16 etap birincisinin katılımıyla Eylül ayının sonunda düzenlenecek ve Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Şampiyonu belirlenecek.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.