TR
EN
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Ömer Gürsoy'dan İşitme Engelliler Millî Takım Kampına Ziyaret 6.05.2024
Ömer Gürsoydan İşitme Engelliler Millî Takım Kampına Ziyaret
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 'Türkiye Futbol Oynuyor' projesi kapsamında desteklediği, İşitme Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki İşitme Engelliler Futbol Millî Takımı, 20 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor. TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Belek'te Teknik Direktör Ramazan Karacif yönetiminde Hotella otelde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren İşitme Engelliler Futbol Millî Takımımızın kampını ziyaret etti. 

Millîlerimizin bu önemli turnuva öncesi son hazırlık çalışmalarını yerinde takip eden Ömer Gürsoy, TFF'nin kurumsal olarak 2006 yılından itibaren engelli futboluna destek verdiğini hatırlatarak Avrupa Şampiyonası'nda kupayı hedefleyen Ay-yıldızlılara başarılar diledi.

A Grubu'nda yer alan Millîlerimizin fikstürü belli oldu

20 Mayıs'ta Antalya'da başlayacak İşitme Engelliler Avrupa Şampiyonası'nda üç grupta toplam 13 takım mücadele edecek. A Grubu'nda Belçika, Fransa ve Polonya ile karşılaşacak olan Millîlerimizin fikstür programı da belli oldu. İlk maçında 21 Mayıs'ta Fransa karşısına çıkacak olan Ay-yıldızlılar, ikinci müsabakasında 23 Mayıs'ta Belçika ve grubun son karşılaşmasında ise 24 Mayıs'ta Polonya ile mücadele verecek.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız