TR
EN
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
eMilli Takımlar Seçmelerinin kayıtları bugün başlıyor 26.10.2022
eMilli Takımlar Seçmelerinin kayıtları bugün başlıyor
Ülkemizi FIFA (EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı eFutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncularımızın belirleneceği Turkcell eMilli Takım seçmeleri 3-4 Kasım'da düzenlenecek olan online turnuvalarla başlıyor.

2022-2023 sezonunda FIFA'nın düzenleyeceği eNations Cup turnuvasında ülkemizi temsil edecek olan eMilli Takımımızda yer almaya hak kazanacak oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu'nun organize ettiği Turkcell'in isim sponsorluğunda gerçekleşecek seçmelerle belirleniyor. Herkesin katılım sağlayabileceği seçmelere https://battlefy.com/emillitakim adresinden kayıt olunabiliyor.

İki aşamalı olarak planlanan seçmeler çeyrek final seviyesine kadar tek maç usulü elemelerle yapılırken çeyrek final, yarı ve final turları ise çoklu maçlar üzerinden organize edilecek. Seçmelere katılmak isteyen oyuncular, kayıtlarını https://battlefy.com/emillitakim web sitesinden yapabilecek ve her katılımcı turnuva ağacındaki rakibiyle eşleşerek elemelere katılacak.

Düzenlenen seçmeler sonucunda oluşacak olan FIFA eMilli Takımımız eNations Cup (Dünya Kupası) grup elemelerinde başarılı olduğu takdirde finallere katılmaya hak kazanacaktır.

Turkcell eMilli Takım Seçmeleri Takvimi

3-4 Kasım 2022 Online
7-8 Kasım 2022 Online
17 Kasım 2022 Büyük Final

Orjinal boyutları için tıklayınız