TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
U23 Milli Takımı Teknik Heyeti, Konya'da ziyaretlerde bulundu 6.08.2022
U23 Milli Takımı Teknik Heyeti, Konyada ziyaretlerde bulundu

5. İslami Dayanışma Oyunları için Konya'da kampta bulunan U23 Milli Takımımızda teknik heyet ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Konya Valisi Vahdettin Özkan'a, Konya Emniyet Müdürü Engin Dinç'e, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal'a, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'a ve Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'e nezaket ziyaretlerinde bulundu.

U23 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, U23 Milli Takımı Antrenörü Kazım Nas ve U23 Milli Takımı İdari Sorumlusu Yıldıray Çıkıt'ın yer aldığı görüşmelerde, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ve U23 Milli Takımı Teknik Heyeti tarafından Konya Valisi Vahdettin Özkan'a, Konya Emniyet Müdürü Engin Dinç'e, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal'a, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'a ve Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'e Milli Takım formaları takdim edildi.

U23 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, U23 Milli Takımımızın antrenmanları için Kayacık Tesisleri'ni açan Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'e de teşekkür etti.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.