TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Hamit Altıntop: "İtalya veya Kuzey Makedonya ile bir final hayal ediyorum" 26.11.2021
Hamit Altıntop: "İtalya veya Kuzey Makedonya ile bir final hayal ediyorum"
Millî Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, bugün FIFA'nın İsviçre'nin Zürih kentinde yapılan 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off kura çekiminin ardından açıklamalar yaptı. 

A Millî Takım'ın 3 play-off yolundan en zor olanına düştüğünü ifade eden Hamit Altıntop, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zor bir gruptayız, bunu kabul etmemiz lazım. 2012'de oyunculuk dönemimde millî takımla Portekiz'i Lizbon'da yenmiştik. Şu anki takımımız neden bunu başaramasın? Portekiz'i orada yenip 29 Mart 2022'de evimizde İtalya veya Kuzey Makedonya ile bir final oynamayı hayal ediyorum. 

Yeni hocamızla takımımız iyi bir görüntü verdi ve iyi sonuçlar aldık. İnşallah bunu sürdürebiliriz. Play-off maçlarına en iyi şekilde hazırlanacağız. Dünya Kupası hasretimiz ne kadar büyük olursa olsun, ana hedefimiz uzun vadeli. Ciddi ve modern bir futbol oynamak. Play-off maçlarımız bu süreci hızlandırabilir ve alacağımız iyi skorlarla ilerleyişimizi pekiştirebiliriz. Ana hedefimiz oyuncuların bireysel olarak da kendilerini ileriye taşımasıdır."
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.