TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Genç Milli Takımlarda mevkiye özel antrenman programları başladı 1.10.2019
Genç Milli Takımlarda mevkiye özel antrenman programları başladı

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas'ın yönettiği ''Genç Milli Takımlarda mevkiye özel antrenman programları'' başladı. Bu kapsamda ilk olarak tüm yaş gruplarındaki santrforların yer aldığı çalışma yapıldı.

Tolunay Kafkas'ın gerçekleştirdiği antrenmanda 10 santrfor, iki de kaleci yer aldı. Çalışmanın son derece verimli geçtiğini belirten TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, santrforlar ile başlayan mevkiye özel antrenmanların daha sonra diğer mevkiler için yapılacak çalışmalarla devam edeceğini söyledi. Kulüplere ve antrenörlere projeye destekleri için teşekkür eden Kafkas, amaçlarının oyuncuların gelişimine katkıda bulunmak olduğunu ifade etti.

Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin, Genç Milli Takım antrenörleri ve bölge antrenörlerinin izlediği çalışmayı ziyaret eden Ümit Milli Takım ve Genç Milli Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Oğuz Çetin'den projeyle ilgili bilgi alırken, antrenörler ile sohbet etti.

Röportajlar: Tolunay Kafkas, Ali Akman, Muhammet Akpınar, Melih Bostan

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.