TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Sağlık Kurulu » Sağlık Kurulu Haber Detay
TFF Sağlık Eğitim Programı 13. Bilgi Yenileme Kursu 30-31 Mayıs'ta yapılacak 20.04.2022
TFF Sağlık Eğitim Programı 13. Bilgi Yenileme Kursu 30-31 Mayısta yapılacak
TFF Sağlık Kurulu tarafından kulüplerin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından "13. Bilgi Yenileme Kursu", doktor ve fizyoterapistler için 30 Mayıs 2022; masörler için 31 Mayıs 2022 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel ve Convention Center, İstanbul'da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde daha önceden sertifika almaya hak kazanmış olsa da, tüm sağlık ekibi çalışanlarının "Bilgi Yenileme Kursları"na katılmaları zorunluluğu bulunuyor.

Konaklamasız olarak gerçekleşecek kursta katılımcılar için öğle yemekleri ücretsiz olarak sağlanacaktır. Konaklama ihtiyacı olan katılımcılar otel ile irtibata geçerek rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Kurs kayıt ve ödemeleri 20 Nisan - 14 Mayıs 2022 tarihleri arasında aşağıda bağlantısı bulunan TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden yapılacaktır. 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 17:00'ye kadar TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamayan kişiler kursa alınmayacaktır.

TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt yaptırmayan kişiler Otelde kesinlikle kayıt yaptıramayacaklardır.

Kurs ücret ödemeleri sadece kredi kartı ile yapılacak olup katılımcıların TFF Kurs Başvuru Sistemi'ndeki adımları takip etmesi gereklidir. 

KURS ÜCRETLERİ

Doktor

Fizyoterapist

Masör

Konaklamasız

950 TL

750 TL

500 TL


 

 

 

Kayıt için tıklayınız...

Kurs programları için linkleri tıklayınız

Doktorlar 

Fizyoterapistler 

Masörler 

 

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.