TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Oğuz Çetin, Plaj Futbolu Milli Takımı'nı ziyaret etti 27.08.2022
Oğuz Çetin, Plaj Futbolu Milli Takımını ziyaret etti
Plaj Futbolu Milli Takımı, İtalya'nın Katanya kentinde oynayacağı ANOC Dünya Plaj Oyunları Avrupa Eleme maçlarına Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde hazırlanıyor. Turnuvada D Grubu'nda Çek Cumhuriyeti, İsveç ve İspanya milli takımları ile karşılaşacak olan Millilerimiz, grubunda ilk 2 takım arasına girdiği takdirde, kalan maçlarında son 5 takımdan biri olup, 2023 Ağustos ayı içerisinde Bali'de gerçekleşecek olan ANOC Dünya Plaj Oyunları'na katılma mücadelesi verecek.

Moldova'da geçtiğimiz ay oynadığı B Ligi maçlarında finale çıkıp, 1 yıl aradan sonra yeniden Avrupa'nın elit takımlarının yer aldığı A Ligi'ne yükselen Milli Takımımız, Avrupa sıralamasında 10. basamakta yer aldı.

Milli Takımımızın akşam gerçekleştirdiği antrenmanı ziyaret eden Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Millileri, Moldova'da gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik edip, Katanya'daki turnuva için başarı dileklerini iletti. Çetin, Plaj Futbolu Milli Takımı'na oyuncu kazandırılması ve ülke genelinde tanıtımı için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Halen TFF Plaj Futbolu Ligi'nin 14 merkezde etaplar şeklinde oynandığını hatırlatan Oğuz Çetin, Futbol Gelişim Direktörlüğü olarak plaj futboluna yönelik yeni projeler de hazırlayacaklarını söyledi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.