TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Bitexen Sapanca Gençlikspor'a kupasını Ali Düşmez verdi 11.09.2022
Bitexen Sapanca Gençlikspora kupasını Ali Düşmez verdi
2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig Yükselme Müsabakaları sonucunda 6. Bölge Birincisi olarak TFF 3. Lig'e çıkma başarısı gösteren Bitexen Sapanca Gençlikspor törenle kupasını aldı.

Sakarya Atatürk Stadı'nda bugün oynanan 68 Aksaray Belediye Spor maçı öncesinde düzenlenen törende Bitexen Sapanca Gençlikspor'a kupasını TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez verdi.

Kupa töreninde Bitexen Sapanca Gençlikspor Başkanı Adil Köseoğlu, Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul ve TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin de yer aldı.

Ali Düşmez törende yaptığı konuşmada Bitexen Sapanca Gençlikspor'u kazanılan şampiyonluktan dolayı kutlarken, "Sizlere Başkanımız Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımın selamlarını getirdim. Geçen sezonki şampiyonluktan dolayı tüm camiayı kutluyorum. TFF 3. Lig'de başarılarınızın devamını diliyorum. Sapancaspor köklü bir geçmişe sahip ve camia olarak uzun yıllar sonra 3. Lig'e çıkmanın sevincini yaşadı. Eminim ki bu başarılarınız artarak sürecektir" diye konuştu. Ali Düşmez, Bitexen Sapanca Gençlikspor Başkanı Adil Köseoğlu, Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç ve Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu'na bölgede kurulan dostluk köprülerine yaptıkları katkı için de teşekkür etti.

Geri
İleri
.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.