TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi değerlendirme toplantısı yapıldı 12.11.2021
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi değerlendirme toplantısı yapıldı
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nin 2021-2022 sezonu öncesi TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, kulüp temsilcileriyle bir araya geldi. 

TFF'nin Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıda yeni sezon öncesi hazırlanan lig statüsüne dair değerlendirmeler yapıldı. Yabancı oyuncu sayısı, oyuncu uygunluğu ve lig takvimi ile ilgili konuların ele alındığı toplantıda kulüp temsilcileri görüşlerini dile getirdi. TFF İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, kadın futbolunu geliştirmek için yönetim olarak yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyledi. Kulüplerin dile getirdiği tüm sorunları ele alacaklarını ifade eden Altıntop, "Kadın futboluna hem milli takımlar hem ligler düzeyinde yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana olumlu adımlar attık. Önümüzdeki dönemde de bunlara devam edeceğiz." dedi. 

Kadın futbolunun bir anlamda sosyal sorumluluk projesi olduğunu hatırlatan Hamit Altıntop, kulüplerin bu önemli noktayı unutmaması gerektiğini söyledi. TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin de çalışmalar ile ilgili bilgi verirken, kulüp yetkililerinin öneri ve taleplerine dair görüş alışverişinde bulundular. Toplantının çıkışında Türkiye Futbol Federasyonu Nihat Özdemir, kulüp temsilcileri ile bir araya geldi. Kadın futbolunda sponsorluk gelirlerini artırma ve tanıtım alanlarında projeler hazırladıklarını belirten Özdemir, sonrasında katılımcılar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.