TR
EN
Milli Takımlar » Futsal Milli » Futsal Milli Takım Detay Sayfası
Futsal Millî Takımlarının Ortak Kampı Tamamlandı 5.05.2024
Futsal Millî Takımlarının Ortak Kampı Tamamlandı
Futsal A ve U19 Millî Takımlarımızın 1-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Erzincan'da yaptığı ortak hazırlık kampı sona erdi.

15 oyuncunun yer aldığı kampta antrenmanlar Erzincan Merkez Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Kamp süresince, pozisyon hücum ve savunmaları, futsala özgü teknikler üzerine çalışan millîlerimiz toplam 6 antrenman yaptı.

Kampla ilgili konuşan Futsal A ve U19 Milli Takımlar Teknik Direktörü Murat Kaya, "A ve U19 Millî Takım oyuncularımızın böyle ortak kamplarda bir araya gelmesi onlar için çok büyük tecrübe oluyor. Özellikle milli takımlarımıza yeni dahil olan U19 oyuncularımız tecrübeli abilerinden çok büyük destek alıyor. Erzincan'da çok güzel kamp ortamı oluştu, bu kampta bize destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Şimdi 22-27 Mayıs 2024 tarihlerinde Moldova'da katılacağımız özel turnuvanın planlamasını yapacağız." dedi.

Futsal A ve U19 Millî Takımlarımızın hazırlık kampı aday kadrosunda şu oyuncular yer aldı:

Kaleciler: Erkan Çınar (İstanbul Şişli S.K.), Galip Kaan Zorba (Bodrumspor), Ferhan Çiçek (Beyoğlu Yeni Çarşı), Baki Enes Başbuğ Ürküt (Gençlerbirliği S.K.)

Savunma: Oğuz Kaan Ünal (İstanbul Şişli S.K.), Ehat Mustafa Balcı (Alagöz Holding Iğdır F.K.), Burak Alemdar (Erzurumspor F.K.), Emin Arda Doğan (Gençlerbirliği S.K.)

Kanat: Ahmet Yılmaz (Adana Demir Spor), Muhammed Taha Ağdağ (Erzurumspor F.K.), Muhammed Yusuf Aygün (İstanbul Şişli S.K), Mustafa Ege Bilim (Kocaelispor)

Forvet: Sadettin Çamcı (İstanbul Şişli S.K.), Tahsin Özdağ (Bingöl Gençlik S.K.), Alpercan Nar (Adana Demir Spor)

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Murat Kaya

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız