TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Abalı Denizlispor, kupasını aldı 19.05.2019
Abalı Denizlispor, kupasını aldı

Spor Toto 1. Lig'de 2018-2019 Sezonunu şampiyon olarak tamamlayıp Spor Toto Süper Lig'e yükselen Abalı Denizlispor, kupasını aldı.

Abalı Denizlispor'a kupa ve madalyalarını, Denizli Atatürk Stadı'nda düzenlenen törende Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez verdi. Kupa töreninde Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Abalı Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin de yer aldı.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, törende yaptığı konuşmada, "Tabi bugün Cum­hu­ri­ye­ti­mi­zin temellerinin atıldığı 19 Mayıs'ın 100'ncü yılı. Bir asır geç­miş ve milat sa­yı­lan gün­de­yiz. Çok şü­kür­ler olsun ki, bu ül­ke­yi bize ba­ğış­la­dı­lar ve bu güzel tö­ren­le­ri ya­pa­bi­li­yo­ruz. On­la­rı şük­ran ve min­net­le son­su­za kadar ha­tır­la­ya­ca­ğız. Bu güzel günde, Süper Lig'e 9 sene sonra yükselen Denizlispor'un şampiyonluk kupasını almasının mutluluğunu paylaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ali Düşmez, "Denizlispor'a karşı bu statta sporcu olarak oynadım, Denizli'ye Kulüp Başkanı olarak rakip oldum. Şimdi de kupa veriyorum, güzel bir güne tanıklık ediyorum" şeklinde sürdürdüğü konuşmasını, "TFF Başkanı Sayın Hüsnü Güreli, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına Abalı Denizlispor camiasını tebrik ediyor, Spor Toto Süper Lig'de başarılar diliyorum" sözleri ile tamamladı.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.