TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
TFF ile Nike arasındaki ortaklık 2017'ye kadar uzatıldı 21.03.2009
TFF ile Nike arasındaki ortaklık 2017ye kadar uzatıldı

Türkiye Futbol Federasyonu ile Nike arasındaki sponsorluk sözleşmesi 2017 yılına kadar uzatıldı. Bu sözleşme çerçevesinde Nike Türkiye, tüm TFF Milli Takımlarının teknik sponsoru olmaya devam edecek ve ayrıca Federasyonla beraber Türkiye'de futbolun gelişimi için özel programlara yatırım yapacak.

TFF Yönetim Kurulu üyelerinin ve Nike yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen imza töreninde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener şunları söyledi: "Nike Türkiye ile 2003 yılında başlattığımız ve iki tarafın da çok yararlandığı başarılı işbirliğini 2017 yılına kadar uzatmaya karar verdik. Mevcut koşulların iki kat üstüne çıkan sözleşmemizi uzatma kararının altında, Nike firmasının yönetimimize ve Milli Takımlarımıza karşı duyduğu güven yatmakta. Birlikteliğimizi uzatma konusunda anlaşmış olmamız, gelecek planlarımızı uygulama konusuna çok ciddi şekilde odaklanmış olduğumuzun da bir göstergesini oluşturuyor.

Nike Türkiye Genel Müdürü Zafer Parlar ise şunları söyledi: "Türk Milli Futbol Takımı'nın teknik sponsoru olarak, yenilikçi ürünlerimiz ile TFF'yi desteklemekten ve oyuncuların performansına katkıda bulunmaktan çok büyük gurur duymaktayız. Bu sözleşme ile Türk sporuna karşı olan sorumluluğumuzu artırmakta ve bu sorumluluğun temellerini güçlendirmekteyiz. Bu işbirliğinin daha büyük başarılara yol açacağına ve Türk Milli Takımı'nın profilini tüm dünyada daha da güçlendireceğine kesinlikle inanmaktayız."

Nike Türkiye, 2017'ye kadar uzatılan sözleşme çerçevesinde Milli Takımlar için yeni ürünler tasarlamaya ve yaratmaya devam edecek.

Not: Fotoğrafları orjinal boyutları görmek için için üzerine tıklayınız... 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.