TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Başkan Nihat Özdemir, Sesi Görenler Milli Takımı ile bir araya geldi 12.09.2019
Başkan Nihat Özdemir, Sesi Görenler Milli Takımı ile bir araya geldi
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Görme Engelliler (Sesi Görenler) Futbol Milli Takımı ile Riva'da bir araya geldi.
 
İtalya'nın başkenti Roma'da 14-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek IBSA Görme Engelliler Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdüren Sesi Görenler Milli Takımı teknik kadrosu ve sporcuları ile sohbet eden Başkan Nihat Özdemir, kamp çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 
Sesi Görenler Milli Takımının başarılarından memnun olduklarını ve engelli futboluna her türlü desteği sürdüreceklerini belirten Nihat Özdemir, "Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edip Tokyo Olimpiyatları'na katılma hakkını kazanacağınıza gönülden inanıyorum. Bizleri daima gururlandırıyorsunuz" diyerek Millilere başarı diledi.
 
TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Engelli Futbolu Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy'un da yer aldığı görüşmenin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Futbol branşında olimpiyatlara katılan tek takım olan Sesi Görenler Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'nda finale kalması halinde 3. kez olimpiyatlara katılmaya hak kazanacak.
Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.