TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-21 » U-21 Milli Takım Haber Detay Sayfası
Ümit Milli Takımımızın, Ukrayna maçları aday kadrosu açıklandı 6.02.2009
Ümit Milli Takımımızın, Ukrayna maçları aday kadrosu açıklandı

10 Şubat'ta İzmir ve Manisa'da Ukrayna ile iki özel maç oynayacak Ümit Milli Takım'ın kadrosu ve programı açıklandı.

Ümit Milli Takım, 8 Şubat Pazar günü saat 17.00'de İzmir Mövenpick Hotel'de toplanacak. Ümit Milliler, 9 Şubat'ta saat 19.00'da Yeni Buca Stadı'nda bir antrenman yapacak.

Ukrayna Ümit Milli Takımı 8 Şubat Pazar günü saat 17.05'te İzmir'e gelecek. İzmir Anemon Ege Sağlık Otel'de kamp yapacak Ukrayna, aynı gün saat 18.30'da ve 9 Şubat'ta saat 12.00'de Bucaspor Kaynaklar Tesisleri'nde birer antrenman yapacak.

10 Şubat'ta Ukrayna'ya karşısına çıkacak Ümit Milli Takım, ilk maçını saat 12.00'de Yeni Buca Stadı'nda, ikincisini ise 20.30'da Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak.

Ümit Milli Takım kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

KALECİLER

1-

VOLKAN BABACAN

FENERBAHÇE

2-

SİNAN BOLAT

STANDARD LIEGE

3-

CENK GÖNEN

DENİZLİSPOR

4-

ONUR RECEP KIVRAK

TRABZONSPOR A.Ş.

SAVUNMA OYUNCULARI

5-

TUNCAY ACAR

SV WEHEN WIESBADEN

6-

YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN

MANİSASPOR

7-

ARDA YAVUZ

HACETTEPESPOR

8-

AYKUT MUHAMMET DEMİR

SC EXCELSIOR

9-

İHSAN KALKAN

SC VERN

10-

ABDULLAH KARMİL

TRABZON KARADENİZSPOR A. Ş.

11-

SERDAR KESİMAL

1. FC KÖLN

12-

EMRE ÖZKAN

ESKİŞEHİRSPOR

13-

MAHMUT TEKDEMİR

İST. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

14-

ALPARSLAN ERDEM

GALATASARAY A. Ş.

15-

İSMAİL KÖYBAŞI

GAZİANTEPSPOR

16-

FERHAT BIKMAZ

HANNOVER 96

17-

HASAN ALİ KALDIRIM

1. FC KAISERSLAUTERN

ORTA SAHA OYUNCULARI

18-

AHMET ARI

GAZİANTEPSPOR

19-

İSMAİL BAYDİL

DENİZLİSPOR

20-

AYDIN YILMAZ

GALATASARAY A.Ş.

21-

DENİZ YILMAZ

BAYERN MÜNCHEN

22-

SONER AYDOĞDU

GENÇLERBİRLİĞİ

23-

MURAT CEYLAN

GAZİANTEPSPOR

24-

SEÇKİN GETBAY

GİRESUNSPOR

25-

FUAT KALKAN

TENNIS BORUSSIA BERLIN

26-

SERKAN ŞAHİN

FC BASEL

27-

TUNAY TORUN

HAMBURGER SV

28-

SERHAT YAPICI

HACETTEPESPOR

29-

FERHAT KİRAZ

KARŞIYAKA

30-

GUİDO KOÇER

HANSA ROSTOCK

HÜCUM OYUNCULARI

31-

TEVFİK KÖSE

KAYSERİSPOR

32-

MUSTAFA PEKTEMEK

GENÇLERBİRLİĞİ

33-

TURGUT DOĞAN ŞAHİN

SAMSUNSPOR

34-

ÖMER ŞİŞMANOĞLU

FC SANKT PAULI

35-

TUFAN TOSUNOĞLU

KİCKERS OFFENBACH

36-

SERCAN YILDIRIM

BURSASPOR

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.