TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U19 Kadın Milli Takımı, İngiltere'ye 7-0 yenildi 3.4.2019
U19 Kadın Milli Takımı, İngiltereye 7-0 yenildi
U19 Kadın Milli Takımımız, İngiltere'nin ev sahipliği yaptığı UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Turu'ndaki ilk maçında İngiltere'ye 7-0 mağlup oldu. İngiltere'nin gollerini 25 ve 39.dakikalarda Ebony Salmon, 33 ve 36. dakikalarda Lucy Fitzgerald, 41 ve 70.dakikalarda Emily Syme ve 81. dakikada Lauren Hemp attı. U19 Milliler, Elit Tur'daki ikinci maçında 6 Nisan Cumartesi günü İtalya ile karşılaşacak.

Stat: St. George's Park Stadium

Hakemler: Karoline Wacker, Ines Appelman, Catla Tavares, Silvia Domingos

İngiltere: Emily Ramsey, Olivia Smith, Aimee Palmer (Dk.46 Amelia Hazard), Esme Morgan (Dk.46 Eaton Collins), Ella Rutherford, Lucy Fitzgerald, Emily Syme, Niamh Cashin (Dk.46 Naomi Hartley), Ebony Salmon (Dk.62 Lauren Hemp), Lauren James, Jodie Hutton (Dk.62 Ella Rutherford)

Türkiye: Bedriye Cam, Yeşim Dilan Taşkın, Nur Cansu Kaya, Büşra Kuru, Melike Öztürk (Dk.59 Leyla İlter), Sedanur İncik, Birgül Sadıkoğlu, Ece Tütüncü (Dk.46 Ferda İpek Çevik), Helin Ataç (Dk.77 Dilan Bora), Kevser Kartal, Cansu Gürel

Sarı Kart: Dk.69 Kevser Kartal

U19 Kadın Milli Takımı'nın UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları aday kadrosuna şu isimler davet edildi:

Kaleciler:
Bedriye Cam (Şanlıurfa Gençlik Spor), İrem Damla Şahin (Konak Belediye Spor), Zeynep Efsanur Koyun (Karadeniz Ereğli Belediye Spor)

Defans:
Dilan Yeşim Taşkın (SV Horn), Melisa Nilgün Keser (Yeni Mahalle 52 Spor), Ece Tütüncü (Dudullu), Ferda İpek Çevik (Ataşehir Belediye Spor), Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlık Spor), Kevser Kartal (1207 Antalya Spor Kadın Futbol Kulübü)

Orta Saha:
Cansu Gürel (Konak Belediye Spor), Büşra Kuru (FC Speyer), Helin Ataç (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Elif Keskin (Beşiktaş A.Ş), Seda Nur İncik (1207 Antalya Spor Kadın Futbol Kulübü), Selin Türkoğlu (Karadeniz Ereğli Belediye Spor), Leyla İlter (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Dilan Bora (Fomget Gençlik ve Spor)

Forvet:
Şehriban Dülek (Pendik Çamlık Spor), Birgül Sadıkoğlu (Eskişehir Öncü Spor Kulübü), Melike Öztürk (İncirliova Belediye Spor)

Futbol Gelişim Direktörü: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Suat Okyar

Maç Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

03.04.2019 - 15:00

İNGİLTERE

7-0

TÜRKİYE

St. George's Park / İngiltere

06.04.2019 - 18:00

İTALYA

-

TÜRKİYE

St. George's Park / İngiltere

09.04.2019 - 15:00

TÜRKİYE

-

İSVEÇ

St. George's Park / İngiltere

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.