TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Milli Takımı, Rusya'ya 3-2 yenildi 7.11.2019
U15 Milli Takımı, Rusyaya 3-2 yenildi

U15 Milli Takımımız, Antalya'da hazırlık maçında karşılaştığı Rusya'ya 3-2 mağlup oldu. Milli Takımımızın gollerini 30.dakikada penaltıdan Semih Kılıçsoy ve 75.dakikada Batuhan Çelik kaydederken, Rusya'nın gollerini 5 ve 68.dakikalarda Egor Nazarenko, 24.dakikada Daniil Chernov attı. U15 Milli Takımımız, Rusya ile 5 Kasım Salı günü oynadığı ilk hazırlık maçını 1-0 kazanmıştı.

Stat: Emirhan Spor Tesisleri

Hakemler: Baran Aslan, Alparslan Karataş, Halim Kolancı, Altan Özcan

Türkiye: Deniz Ertaş, Emirhan Kayar, Efekan Çalıklıoğlu (Dk.26 Semih Kılıçsoy), Mevlüt Emir Gürlek (Dk.52 Ali Turap Bülbül), Hasan Berat Kayalı, Efe Can Araç (Dk.26 Cankut Kutlu), Engin Poyraz Efe Yıldırım (Dk.41 Batuhan Çelik), Aslan Atay (Dk.41 Muhammed Semih Kocatürk), Arda Berk Özüarap (Dk.26 Furkan Yöntem), Muhammet İmre (Dk.26 Muhammet Zişan Turan), Durmuşali Ateş (Dk.39 Arda Kırgıl)

Rusya: Danil Danshin (Dk.63 Vsevolod Pershin), Dmitrii Ivannikov (Dk.71 Ivan Goriainov), Daniil Chernov (Dk.71 Aleksei Batrakov), Ilia Rozhkov (Dk.58 Aleksandr Komissarov), Bogdan Osipenko (Dk.41 Rashid Reziukin), Nikita Kotylevskii (Dk.53 Artem Isaev), Nikita Semenenko (Dk.41 Alexey Lysov), Oleg Kuzmin, Nikita Bilialiutdinov (Dk.71 Nikita Lobov), Egor Nazarenko (Dk.71 Denis Makarov), Danila Kozlov (Dk.41 Denis Konshin)

U15 Milli Takımı'nın Rusya hazırlık maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Arif Şimşir (Altınordu), Deniz Ertaş (İttifak Holding Konyaspor)

Defans: Arda Kırgıl (Altınordu), Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Mevlüt Emir Gürlek (Antalyaspor A.Ş.), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Arda Kılıç (Giresunspor), Cankut Kutlu (Medipol Başakşehir FK), Efe Can Araç (SK Rapid Wien), Durmuşali Ateş (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Furkan Yöntem (Altınordu), Muhammet Zişan Turan (Altınordu), Arda Berk Özüarap (Beşiktaş A.Ş.), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Aslan Atay (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet İmre (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammed Eren Arıkan (İstikbal Mobilya Kayserispor), Muhammed Semih Kocatürk (İttifak Holding Konyaspor)

Forvet: Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Efekan Çalıklıoğlu (Holstein Kiel), Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Engin Poyraz Efe Yıldırım (Trabzonspor A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Övünç Soykan Başar

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

05.11.2019 - 15.00

Türkiye

1-0

Rusya

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

07.11.2019 - 14.00

Rusya

3-2

Türkiye

Emirhan Spor Tesisleri/Antalya

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.