TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milliler, Ege Kupası'nda İrlanda Cumhuriyeti'ni 1-0 yendi (Video) 17.01.2020
U16 Milliler, Ege Kupasında İrlanda Cumhuriyetini 1-0 yendi (Video)

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 21. kez düzenlenen ve U16 Milli Takımlarının katıldığı Mercedes-Benz Ege Kupası'na ikinci karşılaşmalarla devam edildi.

A Grubu'nda yer alan U16 Milli Takımımız ikinci maçında Altınordu Serpil Hamdi Tüzün Sahası'nda İrlanda ile karşı karşıya geldi. Millilerimiz karşılaşmayı 1-0 kazandı.

Aynı grupta günün diğer maçında Altınordu Gündüz Tekin Onay Sahası'nda Kosova ile Tanzanya mücadele etti. Tanzanya rakibini 4-2 yendi.

B Grubu'ndaki karşılaşmalarda ise Altınordu Şenes Erzik Sahası'ndaki maçlarda, Kore Cumhuriyeti, Makedonya'yı 3-1,  Arnavutluk, Ukrayna'yı 1-0 mağlup etti.

Türkiye 1-0 İrlanda Cumhuriyeti

Stat: Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi

Hakemler: Birand Gümüş, Mehmet Karakuyu, Refik Erim

Türkiye: Emre Bilgin - Ersin Yılmaz, Emir Tintiş, Emir Ortakkaya, Buğra Çağlıyan ( Dk.76 Egemen Tutar), Necati Bilgiç (Dk.58 Hamza Yiğit Akman), Melih Bostan, Ahmet Karademir (Dk.63 Mevlüt Han Ekelik), Mahmut Afşar (Dk.41 Adem Metin Türk), Ahmet Buğra Güven, Ulusoy Mert Karasakal (Dk.41 Yiğit Kerem)

İrlanda Cumhuriyeti: Reece Byrne - Harry Nevin, John Ryan, Darragh Reilly (Dk.80 Ben Curtis), Aaron O'Reilly, Jamie Mullins (Dk.58 Thomas Lonergan), Dara Mcguinness, Cain Kelly Carpani, Edwin Agbaje ( Dk.80 Glory Nzingo), Zayd Adaba (Dk.79 John Joe Power), James Abankwah (Dk.13 Sean Grehan)
 
Sarı Kartlar: Ahmet Karademir, Hamza Yiğit Akman (Türkiye)

Gol: Dk.18 Melih Bostan (Türkiye)



21. Mercedes-Benz Ege Kupası Fikstür ve Puan Cetveli

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

1. Türkiye

2

2

0

0

2

0

6

1. Kore Cum.

2

2

0

0

6

1

6

2. İrlanda C.

2

1

0

1

1

1

3

2. Arnavutluk

2

2

0

0

2

0

6

3. Tanzanya

2

1

0

1

4

3

3

3. Makedonya

2

0

0

2

1

4

0

4. Kosova

2

0

0

2

2

4

0

4. Ukrayna

2

0

0

2

0

4

0


Tarih-Saat

Grup

Takım

Skor

Takım

Stat / Yer

15.01.2020 - 12.30

A

İrlanda C.

1-0

Tanzanya

Altınordu Gündüz Tekin Onay Sahası - 1

15.01.2020 - 12.30

B

Ukrayna

0-3

Kore C.

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

15.01.2020 - 15.15

A

Türkiye

1-0

Kosova

Altınordu Serpil Hamdi Tüzün Sahası - 2

15.01.2020 - 15.15

B

Arnavutluk

1-0

Makedonya

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

17.01.2020 - 12.30

A

Kosova

2-4

Tanzanya

Altınordu Gündüz Tekin Onay Sahası - 1

17.01.2020 - 12.30

B

Makedonya

1-3

Kore C.

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

17.01.2020 - 15.15

A

Türkiye

1-0

İrlanda C.

Altınordu Serpil Hamdi Tüzün Sahası - 2

17.01.2020 - 15.15

B

Ukrayna

0-1

Arnavutluk

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

19.01.2020 - 12.00

A

İrlanda C.

-

Kosova

Altınordu Gündüz Tekin Onay Sahası - 1

19.01.2020 - 12.00

B

Makedonya

-

Ukrayna

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

19.01.2020 - 14.30

A

Tanzanya

-

Türkiye

Altınordu Serpil Hamdi Tüzün Sahası - 2

19.01.2020 - 14.30

B

Kore C.

-

Arnavutluk

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

21.01.2020 - 12.00

7-8.'lik maçı

Altınordu Doğan Emültay Sahası -3 - Suni Çim

21.01.2020 - 12.00

5-6.'lık maçı

Altınordu Şenez Erzik Sahası - 5

21.01.2020 - 12.00

3-4.'lük maçı

Altınordu Gündüz Tekin Onay Sahası - 1

21.01.2020 - 14.30

Final

Altınordu Serpil Hamdi Tüzün Sahası - 2

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.