TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Hacıoğlu, açıklamalarda bulundu 14.01.2020
U16 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Hacıoğlu, açıklamalarda bulundu

21. Mercedes Benz Uluslararası Ege Kupası'nda mücadele edecek olan U16 Milli Takımımız, İzmir Torbalı'daki Altınordu Metin Oktay Tesisleri'nde çalışmalarını sürdürdü. U16 Milli Takım Teknik Direktörü Mehmet Hacıoğlu, kupa öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ege Kupası'nın Türkiye Futbol Federasyonu'nun en önemli organizasyonlarından biri haline geldiğini vurgulayan Hacıoğlu, "Bizim buradaki amacımız, bütün yaş gruplarındaki turnuva sayısını çoğaltabilmek ve 14-19 yaş grupları arasındaki evlatlarımızı bu turnuvalarla eleme maçlarına hazırlayabilmek" diye konuştu.

U16 Takımımızın hedefinin önümüzdeki yıl düzenlenecek U17 eleme turlarına hazırlık yapmak olduğunu belirten Mehmet Hacıoğlu, "Bizim Federasyon olarak en önemli görevimiz çocuklarımıza 14 yaşından itibaren futbolun prensiplerini öğretmek, geliştireceğimiz stratejilerle hedeflere doğru yönlendirmek. Altınordu kulübünün de burada bize sağlamış olduğu ortam çok güzel. Onlara da teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Milli Takımımızın kaptanı Melih Bostan ise şampiyon olmak istediklerini belirterek, "Antrenmanlarımızı çift idmanla sürdürüyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Burada güzel bir ortam var. Şampiyonluk kupasını kaldırarak hedefimize ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.


Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.