TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milli Takımı, Portekiz'i 4-3 yendi 30.11.2019
U16 Milli Takımı, Portekizi 4-3 yendi
Geri
İleri
U16 Milli Takımımız, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Hazırlık Turnuvası son maçında Portekiz'i 4-3 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 14.dakikada Yiğit Kerem, 18.dakikada (P) Burak İnce, 51.dakikada (P) Melih Bostan ve 90+2.dakikada Ahmet Karademir kaydederken, Portekiz'in gollerini 36.dakikada Silton Bacai, 69.dakikada Hugo Felix ve 74.dakikada Rodrigo Ribeiro attı. Milli Takımımızdan Ulusoy Mert Kabasakal 33. dakikada kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

Grubun diğer maçında Danimarka, Belçika'yı 3-2 yendi. Bu sonuçların ardından Danimarka turnuvayı birinci, Milli Takımımız ise ikinci sırada tamamladı.
 
Stat: Emirhan Spor Kompleksi
 
Hakemler: Seyfettin Ünal, Cihad Buyurgan, Mustafa Güçer, Saffet Bekar
 
Türkiye: Emre Bilgin, Ersin Yılmaz, Emir Tintiş (Dk.82 Efe Birinci), Egemen Tutar, Melih Bostan (Dk.75 Adem Metin Türk), Burak İnce (Dk.82 Mevlüt Han Ekelik), Ahmet Buğra Güven, Hamza Yiğit Akman (Dk.65 Necati Bilgiç), Cem Özgener (Dk.42 Buğra Çağlıyan), Ulusoy Mert Kabasakal, Yiğit Kerem (Dk.82 Ahmet Karademir)
 
Portekiz: Thiago Pereira, Gabriel Bras, Victor Lebas (Dk.46 David Monteiro), Samuel Justo (Dk.46 Dario Essugo), Marco Cruz (Dk.70 Youssef Chermiti), Lucas Anjos (Dk.46 Ricardo Marques), Diogo Monteiro (Dk.70 Antonio Ribeiro), Gonçalo Esteves, Joao Veloso (Dk.46 Hugo Felix), Silton Bacai (Dk.46 Diego Moreira), Rodrigo Ribeiro


U16 Milli Takımı'nın Uluslararası Hazırlık Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
 
Kaleciler: Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Berkin Özgür (Medipol Başakşehir FK)
 
Defans: Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Ahmet Buğra Güven (Fenerbahçe A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Emir Ortakaya (Gençlerbirliği), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.)
 
Orta Saha: Cem Özgener (Altay), Burak İnce (Altınordu), Mevlüt Han Ekelik (Antalyaspor A.Ş.), Necati Bilgiç (Beşiktaş A.Ş.), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray A.Ş.), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Yiğit Kerem (Manisa Futbol Kulübü)
 
Forvet: Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Ahmet Karademir (İttifak Holding Konyaspor), Yusuf Kabadayı (FC Bayern München)
 
Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas
 
Teknik Direktör:
Mehmet Hacıoğlu
 
Maç Programı:
 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.11.2019 - 13.30

Portekiz

1-1

Danimarka

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

26.11.2019 - 16.00

Türkiye

3-1

Belçika

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

28.11.2019 - 13.30

Danimarka

2-1

Türkiye

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

28.11.2019 - 16.00

Belçika

0-1

Portekiz

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

30.11.2019 - 14.00

Türkiye

4-3

Portekiz

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

30.11.2019 - 14.00

Danimarka

3-2

Belçika

Emirhan Spor Kompleksi Antalya

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.