U16 Milli Takımımızın, 29 Mayıs - 05 Haziran 2013 tarihlerinde Azerbaycan'da düzenlenecek Caspian Cup Turnuvası'nda mücadele edecek aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü saat 19.30'da İstanbul Marriott Courtyard Otel'de toplanacak.
Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
ADI SOYADI |
KULÜBÜ |
DOĞUM TARİHİ |
MEVKİİ |
Mehmet Zeki Çelik |
Bursaspor |
17.02.1997 |
Defans |
Ertuğrul Ersoy |
Bursaspor |
13.02.1997 |
Defans |
Enes Ünal |
Bursaspor |
10.05.1997 |
Forvet |
Furkan Emre Ünver |
Bursaspor |
30.01.1997 |
Defans |
Emirhan Aydoğan |
Bursaspor |
26.06.1997 |
Orta Saha |
Bahadır Çiloğlu |
Fenerbahçe A.Ş. |
05.01.1997 |
Defans |
Savaş Polat |
Fenerbahçe A.Ş. |
14.04.1997 |
Defans |
Tarık Çetin |
Fenerbahçe A.Ş. |
08.01.1997 |
Kaleci |
Muhammed Samet Karakoç |
Fenerbahçe A.Ş. |
30.06.1997 |
Orta Saha |
Birhan Vatansever |
Galatasaray A.Ş. |
25.04.1997 |
Orta Saha |
Doğuş Can İncedere |
Galatasaray A.Ş. |
15.01.1997 |
Orta Saha |
Volkan Pala |
Galatasaray A.Ş. |
24.02.1997 |
Forvet |
Übeyd Adıyaman |
Gençlerbirliği |
02.10.1997 |
Kaleci |
Tuncay Kılıç |
Göztepe A.Ş. |
02.05.1997 |
Orta Saha |
Mücahit Çakır |
Trabzonspor A.Ş. |
19.09.1997 |
Defans |
Sabit Hakan Yılmaz |
Turgutluspor |
27.07.1997 |
Forvet |
İbrahim Başpınar |
AS Nancy |
01.01.1997 |
Orta Saha |
Tahsin Çakmak |
Hertha BSC Berlin |
27.04.1997 |
Orta Saha |
Gruplar ve Maç Takvimi:
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
1. Azerbaycan |
1. Bulgaristan |
1. Türkiye |
1. Uruguay |
2. ABD |
2. Gürcistan |
2. Özbekistan |
2. Japonya |
3. Kırgızistan |
3. Kazakistan |
3. Ürdün |
3. Tacikistan |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat / Yer |
29.05.2013-17.00 (C) |
Türkiye |
- |
Ürdün |
Dalgha Arena / Bakü |
29.05.2013-17.00 (D) |
Uruguay |
- |
Tacikistan |
Bayil Stadium / Bakü |
29.05.2013-20.00 (A) |
Azerbaycan |
- |
Kırgızistan |
Bayil Stadium / Bakü |
29.05.2013-20.00 (B) |
Bulgaristan |
- |
Kazakistan |
Dalgha Arena / Bakü |
30.05.2013-17.00 (A) |
ABD |
- |
Kırgızistan |
Dalgha Arena / Bakü |
30.05.2013-17.00 (B) |
Kazakistan |
- |
Gürcistan |
Bayil Stadium / Bakü |
30.05.2013-20.00 (C) |
Ürdün |
- |
Özbekistan |
Bayil Stadium / Bakü |
30.05.2013-20.00 (D) |
Tacikistan |
- |
Japonya |
Dalgha Arena / Bakü |
01.06.2013-17.00 (C) |
Özbekistan |
- |
Türkiye |
Dalgha Arena / Bakü |
01.06.2013-17.00 (D) |
Japonya |
- |
Uruguay |
Bayil Stadium / Bakü |
01.06.2013-20.00 (A) |
Azerbaycan |
- |
ABD |
Bayil Stadium / Bakü |
01.06.2013-20.00 (B) |
Gürcistan |
- |
Bulgaristan |
Dalgha Arena / Bakü |
02.06.2013 |
2A-2B / 2C-2D / 3A-3B / 3C-3D |
Bayil ve Dalgha Arena / Bakü |
03.06.2013 |
1A-1B ve 1C-1D |
Bayil ve Dalgha Arena / Bakü |
04.06.2013 |
Grup 2. Ve 3.lerinin sıralama müsabakaları |
Bayil ve Dalgha Arena / Bakü |
05.06.2013-17.00 |
3. lük müsabakası |
Dalgha Arena / Bakü |
05.06.2013-20.00 |
Final müsabakası |
Bayil Stadium / Bakü |
Not: Maç programında belirtilen tüm saatler yereldir. Azerbaycan, Türkiye'den 2 saat ileridedir.Kafile:
İdari Görevli |
Yıldıray ÇIKIT |
Teknik Direktör |
Hakan TECİMER |
Antrenör |
Tamer SİVRİKAYA |
Kaleci Antrenörü |
Bülent YILMAZ |
Doktor |
Mehmet Zeki TAŞYÜREK |
Fizyoterapist |
Erman Berk ÇELİK |
Masör |
Mehmet ÖZALP |
Malzemeci |
Mustafa GÜLEN |