U17 Milli Takımımızın, 25 - 30 Mart 2014 tarihleri arasında Yunanistan'da katılacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 18 Mart 2014 Salı günü saat 16.00'da, Antalya Xanthe Resort & SPA Otel'de toplanacak.
Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U17 Genç Milli Takımının aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevkii |
Doğum Tarihi |
Alican ÖZFESLİ |
Altınordu A.Ş. |
Orta Saha |
01.01.1997 |
Fatih AKTAY |
Altınordu A.Ş. |
Forvet |
29.08.1997 |
Enes FİDAYEO |
Beşiktaş A.Ş. |
Kaleci |
01.03.1997 |
Emirhan AYDOĞAN |
Bursaspor |
Orta Saha |
26.06.1997 |
Enes ÜNAL |
Bursaspor |
Forvet |
10.05.1997 |
Furkan Emre ÜNVER |
Bursaspor |
Defans |
30.01.1997 |
Mehmet Zeki ÇELİK |
Bursaspor |
Defans |
17.02.1997 |
Bahadır ÇİLOĞLU |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
05.01.1997 |
Tarık ÇETİN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Kaleci |
08.01.1997 |
Muhammed Samed KARAKOÇ |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
30.06.1997 |
Savaş POLAT |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
14.04.1997 |
Mehmet Eray KARADAĞ |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
20.10.1997 |
Doğuş Can İNCEDERE |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
15.01.1997 |
Birhan VATANSEVER |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
25.04.1997 |
Übeyd ADIYAMAN |
Gençlerbirliği |
Kaleci |
02.10.1997 |
Tuncay KILIÇ |
Göztepe A.Ş. |
Orta Saha |
02.05.1997 |
Burak BEKAROĞLU |
Sakaryaspor A.Ş. |
Defans |
16.04.1997 |
Sabit Hakan YILMAZ |
Turgutluspor |
Forvet |
27.07.1997 |
Ertuğrul ERSOY |
Yeşil Bursa A.Ş. |
Defans |
13.02.1997 |
Hayrullah ALICI |
Borussia Dortmund |
Orta Saha |
07.01.1997 |
Zübeyir KAYA |
DSC Armania Bielefeld |
Defans |
18.04.1997 |
Hasan ÖZKAN |
KV Mechelen |
Orta Saha |
14.11.1997 |
Abdullah DOĞAN |
SV Werder Bremen |
Orta Saha |
10.02.1997 |
Maç Programı:
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat / Yer |
25.03.2014-14.00 |
Polonya |
- |
Yunanistan |
Kostas Davourlis Stadı / Patras |
25.03.2014-16.00 |
Türkiye |
- |
Norveç |
Pampeloponnisiako / Patras |
27.03.2014-14.00 |
Polonya |
- |
Norveç |
Pampeloponnisiako / Patras |
27.03.2014-16.00 |
Yunanistan |
- |
Türkiye |
Kostas Davourlis Stadı / Patras |
30.03.2014-16.00 |
Türkiye |
- |
Polonya |
Pampeloponnisiako / Patras |
30.03.2014-16.00 |
Norveç |
- |
Yunanistan |
Kostas Davourlis Stadı / Patras |
Not: Maç saatleri yerel saate göredir. Türkiye ve Yunanistan arasında saat farkı bulunmamaktadır.
Seyahat Programı:
18.03.2014 |
İstanbul |
- |
Antalya |
TK 2416 |
13.30 / 14.45 |
23.03.2014 |
Antalya |
- |
İstanbul |
TK 2409 |
08.30 / 09.45 |
23.03.2014 |
İstanbul |
- |
Atina |
TK 1849 |
12.25 / 13.50 |
31.03.2014 |
Atina |
- |
İstanbul |
TK 1850 |
15.05 / 16.25 |
Antrenman Programı:
ANTRENMAN PROGRAMI-ANTALYA |
|
ANTRENMAN PROGRAMI-YUNANİSTAN |
18.03.2014 |
17.30 |
|
23.03.2014 |
18.30 |
19.03.2014 |
16.00 |
|
24.03.2014 |
16.00 |
20.03.2014 |
11.00 ve 17.30 |
|
26.03.2014 |
11.30 |
21.03.2014 |
16.00 |
|
28.03.2014 |
16.00 |
22.03.2014 |
11.30 |
|
29.03.2014 |
16.00 |
|
|
|
|
|