TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımı, Letonya'yı 5-0 yendi 5.01.2009
U18 Milli Takımı, Letonyayı 5-0 yendi
Geri
İleri

Teknik Direktör Şenol Ustaömer yönetimindeki U18 Milli Takımımız, Rusya'da düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası ilk maçında Letonya'yı 5-0 yendi. Rusya'nın St. Petersburg şehrindeki Peterburgsky Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 22 ve 49. dakikalarda Ali Kuçik, 41. dakikada penaltıdan Emre Çolak, 73. dakikada Mustafa Olcaytu Ergen ve 76. dakikada Cem Sultan kaydetti.

Valentin Granatkin Turnuvası'nda oynanan günün diğer maçlarında Ukrayna, Belçika'yı 3-0, Belarus ise Azerbaycan'ı 1-0 mağlup ederken, Rusya, Şili ile 2-2 berabere kaldı.

U18 Milli Takımımızın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Caner ÖZTEL, Cem SULTAN, Emrah YOLLU, Emre ÇOLAK, Semih KAYA (Galatasaray A.Ş.), Ahmet Erhan BİLİCİ, Ali KUÇİK, Necip UYSAL (Beşiktaş A.Ş.), Alper PİLİÇ, Sertaç EREN, Özgür ÇEK (Fenerbahçe), Metin UÇAR (Gençlerbirliği), Alper KALEMCİ (Hacettepespor), Eren ALBAYRAK (Bursaspor), Ali HELVACI (Denizlispor), Rıdvan ŞİMŞEK (Karşıyaka), Mustafa Olcaytu ERGEN (Malatyaspsor), Erhan KARAYER (Dardanelspor A.Ş.).

Valentin Granatkin Turnuvası puan cetveli ve maç takvimi şöyle:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. Belarus

1

1

0

0

1

0

1

3

2. Rusya

1

0

1

0

2

2

0

1

3. Şili

1

0

1

0

2

2

0

1

4. Azerbaycan

1

0

0

1

1

0

-1

0

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

1

1

0

0

5

0

5

3

2. Ukrayna

1

1

0

0

3

0

3

3

3. Belçika

1

0

0

1

0

3

-3

0

4. Letonya

1

0

0

1

0

5

-5

0

Maç

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

1. Takım

Stat

B Grubu

05.01.2009-12:00

TÜRKİYE

5 - 0

Letonya

Peterburgsky

A Grubu

05.01.2009-14:00

Belarus

1 - 0

Azerbaycan

Peterburgsky

B Grubu

05.01.2009-16:00

Belçika

0 - 3

Ukrayna

Peterburgsky

A Grubu

05.01.2009-18:30

Rusya

2 - 2

Şili

Peterburgsky

B Grubu

07.01.2009-12:00

Letonya

-

Ukrayna    

Peterburgsky

A Grubu

07.01.2009-14:00

Şili

-

Belarus

Peterburgsky

B Grubu

07.01.2009-16:00

TÜRKİYE

-

Belçika

Peterburgsky

A Grubu

07.01.2009-18:30

Azerbaycan

-

Rusya

Peterburgsky

B Grubu

09.01.2009-12:00

Belçika

-

Letonya

Peterburgsky

A Grubu

09.01.2009-14:00

Şili

-

Azerbaycan

Peterburgsky

B Grubu

09.01.2009-16:00

TÜRKİYE

-

Ukrayna

Peterburgsky

A Grubu

09.01.2009-18:30

Rusya

-

Belarus

Peterburgsky

7.'lik-8.'lik

11.01.2009-11:00

A Grubu 4.'sü

-

B Grubu 4.'sü

Peterburgsky

5.'lik-6.'lık

11.01.2009-13:00

A Grubu 3.'sü

-

B Grubu 3.'sü

Peterburgsky

3.'lük-4.lük

11.01.2009-15:00

A Grubu 2.'si

-

B Grubu 2.'si

Peterburgsky

FİNAL

11.01.2009-17:30

A Grubu 1.'si

-

B Grubu 1.'si

Peterburgsky

U18 Türkiye 5-0 Letonya
Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.