TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı 7.09.2022
U19 Milli Takımının Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın 21-27 Eylül 2022 tarihleri arasında Bulgaristan'da oynayacağı UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 18.00'de Erzurum Sway Hotel'de toplanacak.

U19 Milli Takımımız, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları öncesi 11-19 Eylül tarihleri arasında Erzurum'da hazırlık kampı yapacak ve 19 Eylül Pazartesi günü belirlenecek 20 kişilik nihai kadrosu ile maçların oynanacağı Bulgaristan'a gidecek.

U19 Milli Takımımızın UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Mehmet Erdoğan (Arabam.com Konyaspor), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Kaan Çinkaya (MKE Ankaragücü)
 
Defans: Yaşar Kavas (1922 Konyaspor), İlker Akar (Altınordu), Şahin Dik (Bitexen Giresunspor), Umut Erdem (Galatasaray A.Ş.), Emir Ortakaya (Göztepe A.Ş.), Bartu Kırtaş (İstanbulspor A.Ş.), Ayberk Karapo (Manisa Futbol Kulübü), Muhlis Dağaşan (PSV Eindhoven), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.), Emir Tintiş (Vavacars Fatih Karagümrük)
 
Orta Saha: Furkan Yöntem (Altınordu), Sami Satılmış (Altınordu), Tugay Güner (Altınordu), Atakan Dama (Ankara Demirspor), Mehmet Ali Büyüksayar (Arabam.com Konyaspor), Burak İnce (Arminia Bielefeld), Âdem Metin Türk (Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor), Yiğit Kerem (Bergama Belediyespor), Başar Önal (De Graafschap), Bora Aydınlık (Fenerbahçe A.Ş.), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray A.Ş.), Diren Dağdeviren (TSG 1899 Hoffenheim), Emirhan İlkhan (Torino FC), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.)
 
Forvet: Ahmet Karademir (Arabam.com Konyaspor), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Habib Biçer (Bitexen Sapanca Gençlikspor), Engin Poyraz Efe Yıldırım (Trabzonspor A.Ş.)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Ali Nadir Başkan

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stad / Şehir

21.09.2022 - 13.00

Türkiye

 

Lüksemburg

Albena 1 Stadyumu - Albena

21.09.2022 - 17.00

Azerbaycan

 

Bulgaristan

Albena 1 Stadyumu - Albena

24.09.2022 - 13.00

Türkiye

 

Azerbaycan

Albena 1 Stadyumu - Albena

24.09.2022 - 17.00

Bulgaristan

 

Lüksemburg

Albena 1 Stadyumu - Albena

27.09.2022 - 17.00

Bulgaristan

 

Türkiye

Spartak Stadyumu - Varna

27.09.2022 - 17.00

Lüksemburg

 

Azerbaycan

Albena 1 Stadyumu - Albena


Orjinal boyutları için tıklayınız

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.