TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı, Kuzey Makedonya'yı 4-0 yendi 11.10.2021
U19 Milli Takımı, Kuzey Makedonyayı 4-0 yendi
Geri
İleri

U19 Milli Takımımız Üsküp'te özel maçta karşılaştığı Kuzey Makedonya'yı 4-0 mağlup etti. Kuzey Makedonya Futbol Federasyonu Tesisleri'nde oynanan maçta Milli Takımımızın gollerini 22 ve 58. dakikalarda Yiğit Emre Çeltik, 39. dakikada Emre Demir, 71. dakikada Polat Abay kaydetti. U19 Milli Takımımızın 8 Ekim Cuma günü Kuzey Makedonya ile oynadığı özel maç 1-1 eşitlikle sona ermişti.

Stat: Kuzey Makedonya Futbol Federasyonu Tesisleri

Kuzey Makedonya: Stefan Tasev, Ljupche Kudev, Gregori Davkov, Reshat Ramadani, Behar Feta, Oktaj Rakipi, Vane Krstevski (Dk.46 Matej Angelov), Dashmir Elezi (Dk.46 Besar Gudjufi) , Emir Saitoski (Dk.60 Zufer Shaini), Kristijan Taseski (Dk.76 Samet Redjepi), Ardijan Chilafi (Dk.60 Ali Ali)

Türkiye: Osman Ertuğrul Çetin, Emin Bayram, Ahmetcan Kaplan, Bartug Elmaz, Tuğbey Akgün (Dk.64 İsmail Zehir), Yiğit Emre Çeltik (Dk.76 Veysel Sönmezsoy) , Emre Demir, Kazımcan Karataş (Dk.85 Arif Boşluk), Metehan Altunbaş (Dk.46 Polat Abay), Polay Yaldır (Dk.46 Süleyman Cebeci), Seyhan Yiğit

U19 Milli Takımı'nın Kuzey Makedonya hazırlık maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Osman Ertuğrul Çetin (Fenerbahçe A.Ş.), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği), Kağan Moradaoğlu (Trabzonspor A.Ş.)

Defans: Seyhan Yiğit (1.FC Nünberg), Emin Bayram (Beypiliç Boluspor), Taha Altıkardeş (Bursaspor), Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Polat Abay (Niğde Anadolu FK), Bilal Ceylan (Royal Hastanesi Bandırmaspor), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Arif Boşluk (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Kazımcan Karataş (Altay), İsmail Zehir (Aytemiz Alanyaspor), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Fatih Yiğit Şanlıtürk (Fenerbahçe A.Ş.), Yiğit Emre Çeltik (Fortuna Sittard), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Süleyman Cebeci (Trabzonspor A.Ş.), Ali Alperen Çelik (Trabzonspor A.Ş.), Veysel Sönmezsoy (Trabzonspor A.Ş.), Polat Yaldır (Yılport Samsunspor), Emre Demir (Yukatel Kayserispor)

Forvet: Eren Aydın (Galatasaray A.Ş.), Metehan Altunbaş (Lask)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

08.10.2021 - 14.00

Kuzey Makedonya

1-1

Türkiye

Training Center of FFM / Üsküp

11.10.2021 - 13.00

Kuzey Makedonya

0-4

Türkiye

Training Center of FFM / Üsküp

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.