TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçları tamamlandı  26.09.2019
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçları tamamlandı 
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı. Kupada tek maç eleme usulüne göre 24, 25 ve 26 Eylül tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım
24.09.2019 
Salı 
13:00

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
0-1
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU
24.09.2019 
Salı 
14:00

PAYASSPOR
0-0
Detaylar
(Pen. 5-3)

BOLUSPOR
PAYAS İLÇE STADI
24.09.2019 
Salı 
14:00

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR
0-0
Detaylar
(Uzt. 0-2)

ALTAY
MARDİN 21 KASIM STADI
24.09.2019 
Salı 
15:00

EDİRNESPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 3-4)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EDİRNE 25 KASIM
24.09.2019 
Salı 
15:00

ESENLER EROKSPOR
1-0
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
ESENLER STADI
24.09.2019 
Salı 
15:00

SOMASPOR
1-2
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
SOMA ATATÜRK STADI
24.09.2019 
Salı 
15:00

MUĞLASPOR
1-3
Detaylar

BURSASPOR
MUĞLA ATATÜRK STD.
24.09.2019 
Salı 
15:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2-0
Detaylar

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
24.09.2019 
Salı 
15:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
0-3
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALEMDAĞ STADYUMU
24.09.2019 
Salı 
16:00

ALTINORDU
0-0
Detaylar
(Pen. 4-2)

1922 KONYASPOR
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI
24.09.2019 
Salı 
16:30

ŞANLIURFASPOR
0-0
Detaylar
(Uzt. 0-1)

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
24.09.2019 
Salı 
18:30

BALIKESİRSPOR
0-1
Detaylar

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİR ATATÜRK
24.09.2019 
Salı 
19:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER
4-1
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
DİYARBAKIR STADYUMU
24.09.2019 
Salı 
19:00

ADANASPOR A.Ş.
1-1
Detaylar
(Uzt. 3-1)

FETHİYESPOR
5 OCAK FATİH TERİM
24.09.2019 
Salı 
19:00

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1-1
Detaylar
(Pen. 5-6)

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
OSMANLI STADI
24.09.2019 
Salı 
20:30

KOCAELİSPOR
0-1
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
13:00

HACETTEPE SPOR
0-4
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
14:00

GÖRELESPOR
4-1
Detaylar

GİRESUNSPOR
GÖRELE 13 ŞUBAT STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
14:00

FATSA BELEDİYESPOR
0-4
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
FATSA İLÇE STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
14:00

BİREVİM ELAZIĞSPOR
0-1
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
25.09.2019 
Çarşamba 
14:00

HEKİMOĞLU TRABZON
0-0
Detaylar
(Uzt. 2-0)

ADANA DEMİRSPOR
VAKFIKEBİR İLÇE
25.09.2019 
Çarşamba 
14:00

ERZİN SPOR A.Ş.
1-4
Detaylar

İNEGÖLSPOR
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
14:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar
(Pen. 6-7)

NİĞDE ANADOLU FK
KARAELMAS K.KÖKSAL
25.09.2019 
Çarşamba 
14:30

ANKARA DEMİRSPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 1-2)

BAŞKENT AKADEMİ FK
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
25.09.2019 
Çarşamba 
14:30

KEMERSPOR 2003
2-2
Detaylar
(Pen. 6-4)

SARIYER
KEMER İLÇE
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3-0
Detaylar

ERBAASPOR
BODRUM İLÇE STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

TUZLASPOR A.Ş.
2-1
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TUZLA BELEDİYE STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

SİLİVRİSPOR
1-2
Detaylar

KASTAMONUSPOR 1966
SİLİVRİ
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

KIRKLARELİSPOR
1-0
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİ ATATÜRK
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
2-1
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN İLÇE STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
1-4
Detaylar

EYÜPSPOR
VELİMEŞE ÇİM SAHA
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

PENDİKSPOR
0-3
Detaylar

TURGUTLUSPOR
PENDİK STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2-1
Detaylar

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
25.09.2019 
Çarşamba 
15:00

BANDIRMASPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 2-1)

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMA 17 EYLÜL
25.09.2019 
Çarşamba 
16:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar
(Uzt. 3-2)

PAZARSPOR
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
16:30

PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
1-4
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
12 ŞUBAT
25.09.2019 
Çarşamba 
18:30

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2-1
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
DİYARBAKIR STADYUMU
25.09.2019 
Çarşamba 
19:00

TARSUS İDMAN YURDU
4-0
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
TARSUS İLÇE
25.09.2019 
Çarşamba 
19:00

AFJET AFYONSPOR
0-1
Detaylar

BAYRAMPAŞA
ZAFER STADI
25.09.2019 
Çarşamba 
19:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 6-7)

GÜMÜŞHANESPOR
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
25.09.2019 
Çarşamba 
20:30

GÖZTEPE A.Ş.
3-0
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
İZMİR ATATÜRK
26.09.2019 
Perşembe 
13:00

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
0-4
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BAŞPINAR
26.09.2019 
Perşembe 
14:30

HATAYSPOR
0-1
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
7 OCAK STADI
26.09.2019 
Perşembe 
16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
2-0
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERYAMAN STADYUMU
26.09.2019 
Perşembe 
18:30

AKHİSARSPOR
0-0
Detaylar
(Pen. 2-4)

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
26.09.2019 
Perşembe 
20:30

SAKARYASPOR A.Ş.
1-1
Detaylar
(Pen. 4-5)

1074 ÇANKIRI SPOR
YENİ SAKARYA ATATÜRK
Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.