TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur maçları tamamlandı 29.08.2019

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı. Kupada 28 ve 29 Ağustos 2019 tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.08.2019 
Çarşamba 
14:00

YOZGATSPOR 1959 FK
0-0
(Pen. 4-2)

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) LEVENT GÜMÜŞDERE 
(Y) HARUN PEKYÜREK 
(Y) FURKAN KOCAYILDIZ 
(D) ZEKİ ERDEM ŞEN 
YOZGAT BOZOK STADI
28.08.2019 
Çarşamba 
15:30

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
5-0

12 BİNGÖL SPOR
(H) ABDULLAH VOLKAN AYDIN 
(Y) YUSUF ŞİMŞEK 
(Y) MEHMET ALİ ÇETİN 
(D) MEHMET ÇEKİÇ 
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
28.08.2019 
Çarşamba 
15:30

AĞRI 1970 SPOR
5-0

IĞDIRESSPOR
(H) DOĞU YILMAZ 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(Y) ÜNAL DOĞRU 
(D) CEM ÇUBUKCU 
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
28.08.2019 
Çarşamba 
15:30

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
0-0
(Pen. 5-4)

ÇARŞAMBASPOR
(H) BURAK KAPLAN 
(Y) AGAH KAAN KULOĞLU 
(Y) MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ 
(D) MİRSAT SANCAKTAR 
KELKİT İLÇE STADI
28.08.2019 
Çarşamba 
16:00

KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR
0-0
(Pen. 4-3)

BARTINSPOR
(H) ŞAHİN BERKER 
(Y) BÜLENT KORKMAZ 
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK 
(D) MURAT DEMİR 
GAZİ STADI
28.08.2019 
Çarşamba 
16:00

İÇEL İDMANYURDU SPOR
1-0

KEPEZ BELEDİYESPOR
(H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(Y) HÜSEYİN OTYAKMAZ 
(D) BURAK ALTINEL 
MERSİN STADYUMU
28.08.2019 
Çarşamba 
16:30

MALTEPESPOR
1-0

HENDEK SPOR
(H) REŞAT ONUR COŞKUNSES 
(Y) ÇAĞRICAN PAZARCIKLI 
(Y) DENİZCAN ŞAHİN 
(D) EGE TÜNAK 
MALTEPE HASAN POLAT
28.08.2019 
Çarşamba 
16:30

1877 ALEMDAĞ SPOR
3-1

MODAFEN
(H) ÖMER ŞİVKA 
(Y) GÖKER EREL 
(Y) SABRİ ÜSTÜNEL 
(D) EMRE KOÇ 
ALEMDAĞ STADYUMU
28.08.2019 
Çarşamba 
16:30

BELEDİYE DERİNCE SPOR
2-2
(Uzt. 2-3)

EDİRNESPOR
(H) SÜLEYMAN BAHADIR 
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ 
(Y) İLKE AKMAN 
(D) TOLGA TUNA 
DERİNCE BELEDİYESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
28.08.2019 
Çarşamba 
16:30

SOMASPOR
1-1
(Pen. 5-4)

AKŞEHİR SPOR
(H) LEVENT BUĞRA VARTEMEL 
(Y) MUSTAFA ÇEVİK 
(Y) BERKAY DABAN 
(D) METE AYLIOĞLU 
SOMA ATATÜRK STADI
29.08.2019 
Perşembe 
13:30

MUŞ MENDERES SPOR
2-1

BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR
(H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ 
(Y) ÖMER YÜZER 
(Y) MUHAMMET MUNİR DADI 
(D) HASAN YÜNCÜOĞLU 
MUŞ ŞEHİR STADI
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
0-2

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) GÜRCAN HASOVA 
(Y) AYDIN KARSAVURAN 
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ 
(D) BEKİR TAŞÖZ 
YÜKSEKOVA İLÇE STADI
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

KARS 36 SPOR
1-0

HOÇVAN SPOR
(H) SİNAN ÖZCAN 
(Y) SONER AKGÜN 
(Y) ERTAN BAŞDAĞ 
(D) İRFAN ÇAĞRI BAŞ 
KAFKAS ÜNV.PROF DR.ABA MÜSLÜM GÜVEN STADI
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

GÖRELESPOR
1-0

MERZİFONSPOR
(H) HAKAN ERGİN 
(Y) EMİR KILIÇARSLAN 
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI 
(D) MÜCAHİT KARAKURT 
GÖRELE 13 ŞUBAT STADI
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

1074 ÇANKIRI SPOR
2-0

BOYABAT 1868 SPOR
(H) EMRE KORKMAZ 
(Y) ALİ KILIÇ 
(Y) HİCRİ YILDIRIM 
(D) VOLKAN KIRBAŞ 
ÇANKIRI ATATÜRK
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

KİLİS BLD.SPOR
1-0

DERSİM SPOR
(H) ALİRIZA ALTUNBAKIR 
(Y) YUNUS YILDIZ 
(Y) NEZİHİ AYTAR 
(D) HASAN RIZA AKOL 
7 ARALIK STADI
29.08.2019 
Perşembe 
15:30

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR
2-1

KAHTA 02 SPOR
(H) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ 
(Y) MEHMET ÖCAL 
(Y) ERDEM DEĞİRMENCİ 
(D) BURAK YÜCETAĞ 
MARDİN 21 KASIM STADI
29.08.2019 
Perşembe 
16:00

KARAMAN BELEDİYESPOR
1-0

BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
(H) ALKAN PARSAK 
(Y) MELİH KURTULUŞ 
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR 
(D) İSMAİL HAKKI PEKBİLGİN 
KEMAL KAYNAŞ STADI
29.08.2019 
Perşembe 
16:00

ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş.
1-3

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
(H) ÖMER FARUK TURTAY 
(Y) MUSTAFA BURAK KUŞ 
(Y) FURAZ BÜLGEN 
(D) SELÇUK KEKLİK 
ÇUBUK İLÇE
29.08.2019 
Perşembe 
16:30

YALOVA KADIKÖY
3-4

BİGASPOR
(H) ŞEVKET TEKER 
(Y) KADİR GÜNAL 
(Y) HÜSEYİN AYCAN 
(D) YUNUS EMRE ÇİFTÇİ 
YALOVA ATATÜRK
29.08.2019 
Perşembe 
16:30

BURSA YILDIRIM SPOR
1-0

BOZÜYÜK VİTRASPOR
(H) ŞEVKET CAN ARSLAN 
(Y) MEHMET KURU 
(Y) BAYKAL TUNA 
(D) KAAN KARA 
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ
29.08.2019 
Perşembe 
16:30

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1-0

ISPARTA 32 SPOR
(H) GÖKHAN ALKAYALAR 
(Y) MEHMET VARGÜN 
(Y) ANIL KÜÇÜKKARACA 
(D) AYTAÇ ÇOBANOĞLU 
TAVŞANLI ADA STADI


5. Eleme Turu itibariyle çift maç eleme usulüne göre oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçları, 21 Mayıs 2020'de oynanacak olan Final ile sona erecek.

Ziraat Türkiye Kupası tarihleri


Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.