TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF Süper Kupa antrenman programları! 1.08.2007
TFF Süper Kupa antrenman programları!

Süper Kupa Finali öncesi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Köln'de yapacakları antrenmanların programı belli oldu. Fenerbahçe büyük finalden önceki son antrenmanını 4 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00'de maçın oynanacağı RheinEnergie Stadı'nda yapacak. Fenerbahçe'nin idmanının hemen ardından aynı statta saat 19.30'da Beşiktaş'ın son antrenmanı başlayacak.

Fenerbahçe teknik direktörü Arthur Zico ve Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam takımlarının kaptanlarıyla birlikte 4 Ağustos Cumartesi günü ortak bir basın toplantısı düzenleyecek. Maçın oynanacağı statta yapılacak toplantı saat 17.00'de başlayacak.

TFF Süper Kupa Finali'nin sponsorları da belli oldu. Milli Takımlar Ana Sponsoru Ülker, Süper Kupa'nın yayıncı kuruluşu Show TV, Futbol Federasyonu resmi tedarikçilerinden Yurtiçi Kargo ve Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi tff.org Süper Kupa Finali'nin sponsorluğunu üstlenecekler.

Büyük finalin bilet satışları da devam ediyor. 31 Temmuz itibariyle Fenerbahçe tribünün 10.812, Beşiktaş tribününden 4379 ve VIP tribününden 72 bilet satıldı. Yerel saatle 20.00'de başlayacak karşılaşmanın biletlerinin satışı KölnTicket'ın internet sitesi (http://www.koelnticket.de) ve satış noktalarından yapılıyor. Biletlerin fiyatları 25 ile 150 Euro arasında değişiyor.

Basın mensuplarının dikkatine:

4 Ağustos'ta yapılacak maç öncesi ve 5 Ağustos günü maç sonunda yapılacak basın toplantılarını takip edecek kameramanların tripod ve ses kablolarını yanlarında getirmeleri gereklidir. Akreditasyon dağıtımı 4 Ağustos günü basın toplantısından önce ve maç günü saat 15.00'ten itibaren stattan yapılacaktır.

TFF Süper Kupa 2007 Sponsorları

Yurtİçi Kargo

 

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.