TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Diğer Haberler » Haberler
Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Ademi'den Nihat Özdemir'e ziyaret  21.01.2021
Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Ademiden Nihat Özdemire ziyaret 
Geri
İleri

Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Agim Ademi ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti.

TFF'nin Riva'daki idari merkezinde gerçekleşen ziyarete TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Kosova Futbol Federasyonu Başkan Vekili Bakirr Burri, Yönetim Kurulu Üyesi Xhelal Broja ve Genel Sekreter Eroll Salihu katıldı. 

Başkan Özdemir, Türkiye ile Kosova'nın çok yakın iki ülke olduğunu belirterek bu ziyaretin Futbol Federasyonları arasındaki mevcut dostluk bağlarını daha da güçlendireceğini ifade etti. 

Ziyarette iki ülke Federasyonları arasında en kısa zamanda ortak projelerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi konusunda anlaşmaya varıldı. 

Antalya'da 23 Ocak'ta KF Drita-FC Prishtina takımları arasında oynanacak Kosova Süper Kupa maçı için Türkiye'de bulunan Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Agim Ademi ve beraberindeki heyet, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde incelemelerde bulundu ve Futbol Müzesi'ni gezdi.     

Bir dönem Sarıyer'de futbol oynayan Kosova Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Eroll Salihu, Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Futbol Gelişim Direktör Yardımcısı Rüştü Reçber ve Futsal Milli Takım Teknik Direktörü Sercan Görgülü ile sohbet etti.

Ziyarette iki Başkan ve heyetler arasında karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu.

 

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.