TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
UEFA Pro Lisans Programı'nın 4. yüz yüze eğitim aşaması sona erdi 29.03.2022
UEFA Pro Lisans Programının 4. yüz yüze eğitim aşaması sona erdi
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen UEFA Pro Lisans Programı'nın dördüncü yüz yüze eğitim aşaması İstanbul'da yapıldı.

Programda; UEFA Antrenör Eğitimcisi John Peacock ile UEFA'dan performans analisti Tom Cooper 'Üst Düzey Futbolda Modern Trendler Konulu' bir sunum gerçekleştirirken, teknik direktör Aykut Kocaman'ın konuşmacı olarak yer aldığı bir söyleşi düzenlendi. Doç. Dr. Alper Aşçı ile Dr. Yusuf Köklü tarafından teorik ve pratik fitness eğitimleri verildi. Ayrıca oyuna müdahale ve bir sürenin yönetimi konusunda grup çalışması yapıldı.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yönetiminde gerçekleştirilen programı FGD Teknik Koordinatörü Dr. Erden Or ile UEFA Pro Lisanslı Antrenör Eğitimcisi Serkan Emre Sefa yürüttü.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, yaptığı değerlendirmede, UEFA Pro Lisans Programı'nın bir aşamasını daha başarıyla geride bıraktıklarını söyledi. Programın bu bölümünde aday antrenörlerin vizyonlarını geliştirecek sunum ve söyleşilere de yer verdiklerini belirten Çetin, fitness eğitimlerinin de verimli geçtiğini ifade etti.

 
Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.