TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Antrenör eğitiminde yenilenme çalışmaları sürüyor 31.10.2020
Antrenör eğitiminde yenilenme çalışmaları sürüyor

TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün antrenör eğitimindeki yenilenme çalışmaları kapsamında antrenör eğitimcilerinin katılımıyla düzenlenen 2. toplantı sona erdi. 

Gerçek temelli ve kursiyer odaklı eğitim çalışmalarının daha yoğun gerçekleştirileceği yenilenme döneminin bu etabında; "Müfredat Okur Yazarlığı", "Yetişkin Eğitiminde Eğiticinin Rolleri", "Eğitim Süreçlerinde Beceri Eğitimi", "Eğitim İçeriklerinin Seçimi ve Düzenlenmesi", "Öğretim Model ve Yaklaşımları" ile "Ölçme ve Değerlendirme" konu başlıklarında çalışmalar yapıldı. 

24 Ekim'de başlayan ve TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ile TFF Futbol Gelişim Direktörü Yardımcısı Rüştü Reçber'in de hazır bulunduğu toplantıda, antrenör eğitimi içinde yer alan tüm süreçler ve kurs içerikleri de  değerlendirildi. 

TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, antrenör eğitimini daha üst seviyeye çıkarmak için yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyledi. Kısa süre zarfında antrenör eğitimcileri ile ikinci kez bir araya geldiklerini ifade eden Çetin, "Bu toplantılarda hem kurs müfredatlarını ele alıyoruz hem de öğretim metotlarında uygulayacağımız yenilikler üzerinde duruyoruz. Bu çalışmalara önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Bu sürecin sonunda antrenör kurslarımızın çok daha verimli bir hale geleceğine inanıyorum" dedi.

 

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.