TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı tamamlandı 10.01.2020
Futbol Gelişim Direktörlüğünün Eğitimcinin Eğitimi Programı tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün Eğitimcinin Eğitimi Programı sona erdi. Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı organizasyona TFF'nin antrenör eğitimcileri ve Genç Milli Takım antrenörleri katıldı.

Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas'ın konuşmasıyla başlayan programda, Kafkas ayrıca 'Dünya Futbolundaki Son Trendler' başlıklı bir sunum yaptı. FGD Eğitim Kurulu Koordinatörü Dr. Erden Or da 'Türkiye'de ve Dünyada Antrenör Eğitimi' konulu bir sunum gerçekleştirdi. Programda teorik eğitimler verildi ve UEFA A ve UEFA B kurslarından örnek saha çalışmaları yapıldı. Bunun yanında gerçekleştirilen grup çalışmalarında antrenör eğitimlerinin SWOT analizi yapıldı, kurs müfredatları, kursiyer katılım ve değerlendirme sistemleri ile ideal antrenör eğitimcisinin özellikleri konuları ele alındı.

Eğitimi Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber de izledi. Programın kapanışında bir değerlendirme yapan Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, organizasyonun son derece verimli geçtiğini söyledi. Kafkas, grup çalışmalarında aldıkları geri bildirimler çerçevesinde antrenör eğitiminde düzenlemelere gideceklerini belirtti.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.