TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Çetin ve Kafkas'ın düzenlediği Genç Milli Takımlar gecesine Altıntop da katıldı 3.09.2019
Çetin ve Kafkasın düzenlediği Genç Milli Takımlar gecesine Altıntop da katıldı
Geri
İleri

Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ile Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas'ın düzenlediği Genç Milli Takımlar motivasyon gecesine TFF'nin Genç Milli Takımlardan Sorumlu Yöneticisi ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop katıldı.

Yemekte; Genç Milli Takımlar antrenörleri, idari personeli ve U19 Milli Takımı oyuncuları yer aldı. Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi son önemli provalarını Letonya'da oynanacak Federasyon Kupası'nda yapacak olan U19 Milli Takımı'na moral vermek ve Genç Milli Takımlar için mesai veren tüm çalışanlarda hedef birlikteliği yaratmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyon renkli görüntülere sahne oldu. Futbol tarihimizin farklı kuşaklarından isimleri bir araya getiren yemekte, anılar anlatıldı, Genç Milli Takımlarda önümüzdeki dönem hayata geçirilecek projeler ele alındı ve günümüz futbolu ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

TFF'nin Genç Milli Takımlardan Sorumlu Yöneticisi ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, bu buluşmanın son derece güzel bir organizasyon olduğunu belirttiği değerlendirmesinde kendisinin de eski bir Genç Milli Takım oyuncusu olduğunu hatırlatırken, Genç Milli Takımların futbol yapımızdaki önemine değindi. Amaçlarının gelecekte A Milli Takım forması giyecek elit futbolcular hazırlamak olduğunu belirten Altıntop, Genç Milli Takımlar için emek veren tüm Türkiye Futbol Federasyonu çalışanlarına ve U19 Milli Takım oyuncularına başarılar diledi.

Organizasyonla ilgili bir değerlendirme yapan Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin, katılımından ve desteklerinden dolayı Hamit Altıntop'a teşekkür etti. Genç Milli Takımların tüm yaş grupları için benzer etkinlikler gerçekleştireceklerini söyleyen Çetin, ''Genç Milli Takımlarda hem teknik, hem idari anlamda yeniden yapılanıyoruz. Bu tür organizasyonlar antrenörler, oyuncular ve profesyoneller arasında bir takım ruhu yaratmak adına önemli'' dedi.  Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas ise ''Genç Milli Takımlarda felsefemiz sürekli gelişim ve sürekli eğitim. Bu tarz etkinlikler anlayışımızı tüm arkadaşlarımıza aktarmamıza olanak tanıyor'' şeklinde konuştu. U19 Milli Takımı'nın kaptanı Oğuzhan Akgün ise arkadaşları adına yaptığı konuşmada, ''Yöneticilerimizle, hocalarımızla bir araya gelmek bizim için büyük bir motivasyon oldu. Taşıdığımız sorumluluğu çok daha iyi kavradık. Her zaman milli formaya layık olmaya çalışacağız, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz'' dedi.

Bu arada TFF'nin Genç Milli Takımlardan Sorumlu Yöneticisi ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, sabah da U 19 Milli Takımı'nın antrenmanını ziyaret etti.

Hamit Altıntop, burada yaptığı konuşmada başarı dileklerini tekrarlarken, Genç Milli Takımların imkanlarını genişleteceklerini, Çetin ve Kafkas ile beraber geliştirecekleri projelerle futbolumuzu çok daha ileriye taşıyacak başarılı bir yapı oluşturacaklarını söyledi.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.