TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
UEFA Pro Lisans Kursu'nun 3. etabı başladı 21.05.2019
UEFA Pro Lisans Kursunun 3. etabı başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen UEFA Pro Lisans Kursu'nun üçüncü etabı İstanbul'da başladı.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı kursun açılışında, sezon sonunda A Milli Takım'daki görevine başlayacak olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, antrenörlükte yeni trendler ve antrenörlük ilkeleri konularını içeren bir konuşma yaptı. TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas da açılışta hazır bulundu.

3 Haziran'a kadar sürecek kursta; Yücel Uyar, Mehmet Ekşi, Nur Mustafa Gülen ve  M. Nedim Karadeniz  antrenör eğitmeni olarak yer alıyor. UEFA Pro Lisans Kursu'na katılan isimler ise; Ali Rıza Sergen Yalçın, Arif Ufuk Kahraman, Ayhan Akman, Erdoğan Özdoğan, Eren Şafak, Fazlı Tan, Fethi Çokkeser, Gökhan Uzungüngör, Hakan Bozdağ, Hüseyin Çimşir, İlhan Özer, Kadir Akbulut, Münir Yıldırım, Mehmet Kaplan, Mehmet Kenan Öztürk, Osman Akyol, Murat Aslan, Mustafa Gürsel, Önder Engin, Recep Karatepe, Recep Umut, Veyis Kanber, Volkan Kazak ve Yalçın Koşukavak.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.