TR
EN
EURO 2024 İade Biletleri 2 Mayıs'ta UEFA Tarafından Tekrar Satışa Sunulacak 1.05.2024
EURO 2024 İade Biletleri 2 Mayısta UEFA Tarafından Tekrar Satışa Sunulacak
A Millî Takımımızın F Grubu'nda mücadele edeceği 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) için kura sonucu bilet alım hakkı kazanan kişilerin UEFA'ya iade ettiği biletler, 2 Mayıs Perşembe günü TSİ 12.00 itibarıyla UEFA'nın resmi sitesi aracılığıyla genel satışa sunulacaktır.

Satışa sunulacak biletler arasında, "Yeniden Satış Platformu" üzerinden satın alınıp iade edilen biletler ve stadyum konfigürasyonlarının tamamlanmasının ardından satın alınıp iade edilen biletlerin yanı sıra indirimli fiyatlarla kısıtlı görüşe sahip koltukların biletleri de yer alacaktır.

İade bilet satışları, tüm biletler satılana kadar "ilk gelen alır" prensibiyle devam edecektir. Tıpkı önceki satış aşamalarında olduğu gibi biletlerin çok hızlı tükenmesi beklenmektedir. Satın alınabilcek biletlerin sayısı maçtan maça değişkenlik gösterecektir. Toplamda ise 100.000'den fazla bilet satışa sunulacaktır.

Bilet satışlarında yaşanabilecek teknik problemler ve sorular için https://support.tickets-euro2024.uefa.com/hc/en-us adresinden destek alınabilecektir.